Mindaugas Jonušas: susitelkime dėl karo vaikų Ukrainoje

Aplankęs įvairius Ukrainos regionus, matęs įvairias karo žaizdas ir liūdnas pasekmes Mindaugas Jonušas, artėjant Šventoms Kalėdoms visus geros valios žmones kviečia prisidėti prie Šv. Kalėdų stebuklo Ukrainos vaikams, ypatingai paliestiems karo žaisdų.

Karo vaikai Ukrainoje nuo pat karo pradžios iki šios dienos patiria itin skaudžius įvykius: netenka namų, brolių, sesių, tėvų ir artimųjų. Rusijos brutalus karas kasdien tas žaizdas tik gilina. Tad nors ir mažutė Kalėdinė dovanėlė sušildys jų sužvarbusias širdis.

VŠĮ BŪK vadovas Mindaugas Jonušas, kviečia visus geros valios žmones prisidėti savo auka bankiniu pavedimu. Šios akcijos finalas bus Sausio 6 dieną, kai už surinktas aukas bus vaikams nupirktos ir įteiktos dovanėlės bei humanitarinė pagalba.

Pasidalinkime Kalėdų džiaugsmu su karo nuskriaustaisiais vaikais, rašoma įstaigos pranešime spaudai. Visus norinčius prisidėti savo auka prie gerumo akcijos Ukrainos karo vaikams,organizatoriai kviečia aukoti žemiau nurodytais rekvizitais:

Swedbank VŠĮ BŪK LT527300010179615378 paskirtis karo vaikai kalėdos

Pridedame ir video kreipimasi

Foto ir video Jelena Krušnikova

16 komentarų

 1. O savų vaikų,lietuvių ,nebera vargstsnciu ar tusti vaiku namai ?Tai gal pirma saviem susitelkime ,a?

 2. Alio sitas asilas ukrajinoj buvo netikiu

 3. Pasidomek hoholais olicharkais ! Tegul (zalenskio žmona leidžia sau new yorke juvelyriniams dirbiniams leisti Tukstančius KARO metu !) jie aukoja savo milijardus vaikams o mes privalom SAVO vaikais pasirūpinti jei valdžia rūpinasi sverimais o ne savais .

  • Patarimas priimtas

   Mažiau skaitykite rusiškos propagandos.
   Išgalvota pardavėja, kuri kalbėjo apie pirkinį ir nemandagų Prezidento žmonos elgesį, niekados parduotuvėje nedirbo, gimė ir gyvena Rusijoje, dabar studijuoja Peterburge.
   Išgalvotas kasos čekis išrašytas tai dienai, kai ponios Zelenskos tuo metu fiziškai nebuvo Niujorke.

   • Pasidomekit daugiau

    Zelenskio pati būdama Lenkijoj ,Varšuvoje per pora val ! butikuose sugebejo išleist tūkstančius jevrų ( išvertus iš zlotų ) .Taigi ne visur propaganda .

   • O iš kur gi tu visa tai žinai? Paskui svetimą žmoną sekioji, a ne? 🙂

 4. ką čia b**t Minedą postinat radot kieno straipsnius rašyt

 5. Nepavarkime būti minedais…

 6. Nyksčiai -na jūs čia dabar? Minedizmu užsiimat, lyg maža dar durnių būtų. Nenorėčiau pakeist turimos geros nuomonės apie jus.

 7. Ar čia koks naujas Kavarcko kunigas?

 8. Nykščiai, jūs visai kvankt? Tai persikrykštikit – Minedistai

 9. Mineda Kijeve buvau sutikes, dar pasisveikinau, del kitu regionu nezinau ar buvo, siaip aukoja kas gali, kas juokiasi is karo vaiku, tegul susimąsto, tegul musu vaikams taip nebūna!

 10. Anyksta kaip visada visame savo grazume su padugnem pries akį
  Kiek pinigu gausite uz sios aferos platinima?

 11. Ramūnas Karbauskis inicijuoja Labdaros ir paramos fondo „Dronų sąjunga“ sukūrimą. Šis fondas drauge su šalies mokslininkais rūpintųsi krašto apsaugai reikalingų dronų gamyba.
  Žymus politologas apie R.Karbauskio iniciatyvą
  Ar R.Karbauskio (buvę?) verslo partneriai A.Rotenbergas, V.Litvinenka, A.Gurijevas ir kiti (kai kurie jų – net asmeniniai putlerio draugai) taip pat investuos į šį projektą ir kiek apskritai rusiškų pinigų jam numatyta.
  Galėčiau klausti ir to, ar šis projektas nėra dar viena kokia nors mokesčių už iš Rusijos įvežtas trąšas išvengimo schema, kai R.Karbauskiui jau buvo nutikę ir tai galutinai patvirtino teismas.
  {…} Todėl tikrai noriu įvardinti viską labai aiškiai – esu įsitikinęs, kad šis R.Karbauskio projektas, jeigu būtų įgyvendintas, keltų labai rimtą grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui.
  Tai gali būti net ir naujas ruSSijos projektas – bandymas įsiskverbti į strategiškai labai svarbią sritį ar net iš dalies perimti jos kontrolę.
  Grėsmių užkardymas prasideda nuo jų suvokimo.

 12. Nekiškit savo pinigų !

  Apkasuose kareiviams trūksta ginklų ,turi įsigyt ar pirkt patys ,mokėt už maistą – patys ,kai tuo tarpu jų maistas parduodamas privačiose krautuvese ! Nusiimkite rožinius akinius ir nekiškit savo punigu ( jei negaila ,prašom ) pradėkite mąstyt ,Milijardai duodami o ten korupcija ,o iš jos naudojasi visi tik ne tiems kuriems pagalba reikalinga ! Nori padėt ,nuvežk pats šeimai ,bus nauda .

 13. Nenervuokit žmonių su šita komiška persona. Tokiam nė skėčio nepatikėčiau palaikyt.O kad Ukrainoje daug labdaros išgaruoja,jau visiem žinoma.Daug skurdo ir Lietuvos provincijose- Anykščiuose irgi ne Šveicarija.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.