Meras ramina mokytojus

Prasidėjus rugsėjui neramu ir mokiniams, ir mokytojams, nes šiemet pasikeitimų labai daug. Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis išsakė savivaldybės poziciją. Jo teigimu, pedagogų visuomenė gali ramiai dirbti, nes savivaldybė turi aiškias nuostatas.

„Prasidėjus naujiems mokslo metams noriu išsakyti keletą esminių savivaldybės nuostatų. Pirmiausia, noriu pasakyti, kad mokytojams nerimauti nėra pagrindo. 17,4 mln. eurų bus skirta reformos įgyvendinimui jau šį rudenį, todėl mokytojų atlyginimai, jei nemažėja jų darbo krūvis, nesikeis. Lėšos bus nukreiptos savivaldybėms, o mes stebėsime, kad jos pasiektų mokytojus. Jei įvyktų kažkokia klaidelė, esame pasiruošę mokytojus išklausyti.

Antra, mes norime išlaikyti mažąsias mokyklas Anykščių rajono seniūnijų centruose tiek, kiek leidžia įstatymai ir realios galimybės. Visose mokyklose bus siekiama užtikrinti ugdymo kokybę ir išlaikyti optimalų mokinių skaičių.

Skiriame ir skirsime lėšų mokyklų pastatų renovacijai ir techninei bazei. Taip pat siekiame, kad Anykščiuose liktų profesinis mokymas ir ruošiame tam dirvą“, – teigė meras.

ŠILELIS

11 komentarų

 1. Mokytojai yra inteligentai. Inteligentai vertina moralines savybes. Gali meras nesistengti, nes melagių pilies gyventoju niekas netiki.

 2. jeigu neparašyta ir neįtvirtinta sprendimu ar potvarkiu, tai niekas nepadaryta.
  Kalbėti galima daug, bet reikia fiksuoti raštu kas nuspręsta, bus mažiau tikimybių pamiršti ar suklysti.

 3. Kaip taip nusikalbeti? Talentas.

 4. Labai laiku, ačiū, mere., nes kalbų sklando daug, gąsdina mus iš visų pusių

 5. galima ir prie stulpo prikibti, kai nori. Ką meras pažada, tą ir padaro, neeikia čia lialiakinti

  • Pilis stovi, kelias per sodus padarytas, bankai ir Lesto sugrįžo, vagys išgaudyti, Jablonskio gatvė suremontuota, giminės įdarbinti, šimtmečio ąžuolynas žaliuoja … Žodžio žmogus.

 6. Pastebėjimas toks, kad visi politikai, ne išimtis ir meras, lengvai žada, bet susidarius problemai, ieško įvairiausių aplinkybių išvengti problemos sprendimo. Tai jau rodo patirtis, pasikeitus politinei valdžiai savivaldybėje biudžetinių – kultūrinių įstaigų darbuotojų atlyginimai sumažėjo ir niekas tos „klaidelės“ neprisiėmė ištaisyti.

 7. Anykščių trolis

  Valgyklą parduosi už 10 00p
  Sutarta

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.