Meras ramina gyventojus

Šį pirmadienį Anykščių rajono savivaldybė išplatino vaizdo siužetą, kuriame Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, šalyje paskelbus karantiną dėl koronaviruso grėsmės, kreipėsi į Anykščių rajono gyventojus.

S. Obelevičius pranešė, kad Anykščių rajone susirgimų nėra, prašė nepanikuoti, bet patarė saugotis ir saugoti kitus. Ką kalbėjo meras, galite pažiūrėti čia :

https://www.facebook.com/anyksciurajonosavivaldybe/videos/2931004793648753/ 

20 komentarų

 1. O kada cia buvo toks susirinkimas prie kulturos rumu, niekur nebuvo skelbta kad bus , gal paskui dar buvo ir menine programa .

 2. Redakcija, nuotrauka tai visai ne į temą.

 3. Dabar kitas reikalas, supratingi esat.

  • Agi tikrai, pasižiūrim su žmogum į mero abrozdelį ir apsiraminame. Sako Anykščiai eina lėto miesto strategijos keliu. Tai gal ir coronė neras to kelio. Mažu kur miški pasiklys, jei medkirčiai dar medžių biškį paliks.

 4. mere kodel turguje negalime prekiauti maisto produktais?????? juk premjeras pasake,kad turguose galima prekiauti maisto produktais,o musu miesto turgu uzdare visai.

 5. ?????????

  Kiek yra grįžusių iš užsienio Anykščiuose ,ar jie izoliuoti.?Girdisi,kad grįžę ėjo į darbą.

  • Na tikrai?????

   Pritariu, ar kas prižiūri grįžusius jog laikytųsi saviizoliacijos, tai nebe rekomendacija, o privaloma?! Girdėjau ir aš jog viena moteris prieš kelias dienas grįžo iš Vokietijos ir tiek ji, tiek jos vyras eina į darbą- kur sąmoningumas, karantino reikalavimų laikymasis, atsakingas elgesys prieš kitus, juk tai nusikaltimas kelti grėsmę kitiems?

 6. Koks persgundis… Su tokiu žvalgybon neičiau.

 7. ar ,kas nors žino,kiek yra griže i Anykščius furų šoperių? Mačiau ne vieną vaikštant po miestą,Norfą?Kodė jie nesikarantinuoja?

 8. keikė Lietuvą iki apsišikimo o dabar pargabenkit namo.visas sienas po raktu,pabėgeliai von.

  • Teisingai

   Išvarė dėl savo gerovės, paliko senus tėvus mums išlaikyti, mokesčių Lietuvai nemokėjo, šaipėsi ir dur durnino mus likusiys, o dabar…mes lietuviai, tėvynėn norim, vežkit, skraidinkit, plukdykit mus Lietuvon, tik mes nemokėsim, davai, sysmeskit jūs Lietuvos vietiniai lūzeriai ant mūsų sugrįžimo. Ai, dar tiesa, mes jums viruso po tris dozes parvešim, jūs gi ligonių kasai mokėjote, tai ir ant mūsų skubaus gydymo susimetėt gi, ane…

   • Pritariu, super,

    visą tiesą išdėjai, dar dadėk, kad pašalpas ir pensijas šitiems laisvo oro direktoriams vėl mes vietiniai Lietuvos piliečiai dar jiems turėsim mokėti

    • cia vienas per tielika, grizes is vokieciu, dejo bazaro ant LT mediku, 3 val. greituskej pragulejau, susalau rankytes ir kojytes, palatoj trys lovos (kaip taip??!!) o jeigu as sveikas ir paguldys serganti salia?? tai gydikis vokieciuos, ten duos atskira nama, ir tris medikus prieziurai…. ko parbegai ispustom akim, i bananu Lietuvele?

     • O jus trys nevykeliai katrie taip ir nesugebejot isvaziuot, todel cia pagaliau pavyda isreikst galit prie tokios progos?

 9. Žiogelis viska sutvarkys, jau turėjo reikalu su karantinais

  • Tai kodel biudžetonių įstaigų darbuotojai nekarantinuojami ir vykdo darbą nenuotoliniu būdu o darbovietėse? Gal jau paskelbtas baudas direktoriams skirkit dėl atsakingumo.

 10. Sakė čia bananų šalis,tai ko veržias atgal.

 11. Gerbiamas mere , saugomės ir saugome kitus. Jūs taip pat būkite atsargus ypač važiuodamas į Panevėžį, Šeimą juk turit…

 12. o muziejaus keliautojai kur

 13. kad ne LIETUVA keike o buvusius30 metu valdovus ir valdininkija ,greiciau visi gristu ,gal isnaikins valdininkija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.