Meras atsiskaitė už išlaidas

Anykščių savivaldybės meras Kęstutis Tubis socialinio tinklo paskyroje paskelbė, kiek gavo pinigų, kaip rajono tarybos narys, išlaidoms.

Kilo ažiotažas dėl įvairių savivaldybių tarybų narių išlaidų, susijusių su tarybos narių veikla. Visuomenei buvo paviešintos per didelės ir nepagrįstos išlaidos. Kai kurie buvę savivaldybių tarybų nariai, šiuo metu priklausantys ministrų kabinetui, paskubėjo atsistatydinti arba grąžinti po keliolika tūkstančių eurų, kurių jie negali pagrįsti savo tarybos nario veikla.Aš irgi sulaukiu klausimų dėl Anykščių rajono savivaldybės.

Galiu drąsiai, nelaukdamas kokio nors tyrimo, deklaruoti, kiek man buvo išmokėta už tarybos nario darbą (už dalyvavimą tarybos ir dviejų komitetų posėdžiuose) (bruto, prieš mokesčius, vidutiniškai per vieną mėn.):

2019 m. – po 23 eurus per mėn., per 9 mėnesius 205,55 eur.

2020 m. – po 24 eurus per mėn., per metus 287,14 eur.

2021 m. – po 29 eurus per mėn., per metus 344,73 eur.

2022 m. – po 38 eurus per mėn., per metus 451,91 eur.

Jokių reprezentacinių, kanceliarinių, pašto, transporto, telefono ir interneto ryšio, automobilio remonto išlaidų negavau ir neprašiau. Nors tokių išlaidų iš tiesų patyriau, jas apmokėdavau pats, kompensacijos nesikreipiau.

Pagarbiai, Kęstutis Tubis

5 komentarai

  1. Tegul visi buvę paviešina ,kiek gavo ar lauks A.Tapino.

  2. Reikia paviešinti kitų

    Tai gal savivaldybės Vidaus auditas jau patikrino ir galėtų paviešinti?

  3. Kaži kiek sigutis gėlytėm iššvaistė?

  4. Na va anykštėnai, kai kurių asmenų Meras vadinamos “ vagimi“ tik tokias sumos teisleido? O saziningieji ? Ir viso surmulio kaltininkas Tapinas? Kas paviesins jo išlaidų ataskaitas? Kas drąsūs? Klausymas ar Lietuvoj toks yra, nebent Zemaitaitis, Sirinskiene, Grazulis…
    Vis dėlto kokia turtinga Lietuva! Tokios sumos ! Ką veikia kontrolieriai? Ar ranka ranka mazgoja….Eilinis pilietis tokių reikalų tiesiog nesupranta.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.