Mažieji anykštėnai augo, grūdinosi ir tvirtėjo

Anykščių vaikų lopšelis-darželis ,,Žiogelis“ baigė vykdyti ir sėkmingai įgyvendino valstybės biudžeto (Sporto rėmimo fondo) lėšomis finansuojamą sporto projektą ,,Aš judu ir tave kviečiu“.

Projektas buvo skirtas visai bendruomenei. Kartu su kūno kultūros mokytoja Sonata per tuos metus mes augome, grūdinomės, tvirtėjome. Visi  kartu priimdavom bendrus iššūkius, nugalėdavome kiekvienas savo baimes ir tobulinome savo asmeninius pasiekimus.

     Sportuojant, plaukiant baseine, važiuojant dviračiais, žaidžiant krepšinį, slidinėjant – nepastebimai pralėkė trys metai. Trys metai tai labai daug vaiko gyvenime. Vieni ugdytiniai turėjo galimybę su projektu keliauti metus, kiti du, o treti su projektu užaugo. Džiaugiamės galėję įvaldyti naujas sporto šakas: plaukimą, dviračių sportą, krepšinį, batutus.

 Anykščių baseine ,,Bangenis“, prižiūrimi ir mokomi profesionalių trenerių  Evelinos ir Edvino, išmoko plaukti 90%  vaikų. Važiuoti dviračiu 100% vaikų. Ypač patobulėjo krepšinio žaidimo technika, futboliuko. Vaikai puikiai įvaldė jogos elementus, slidinėjimą.

     Projektas baigėsi, bet darželiui ir vaikams liko daug sportinio inventoriaus. Atnaujinta sporto salė specialia danga, lieka lauko treniruokliai, batutas, krepšinis. Ir nors  projektas baigėsi, liekame sutvirtėję, sveikesni ir su didžiule patirtimi. Sportuosime ir toliau, nes sportas jau gyvena mumyse.

Projekto koordinatorė Vita Čypienė

3 komentarai

  1. Greit be projekto net vaikščioti nebegalėsime…m

  2. Vaikams labai patiko fizinio pamokėlės. Gaila, kad nebebus. Tokių įdomių renginių mokytoja sugalvodavo. Liųdna šitam darželi.

  3. Tikrai neliūdna,vaikai sportuoja,eina į ekskursijas,būrelius,šaunu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.