Mankšta baseine – malonumas ir nauda

Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos nariai jau trečius metus dalyvauja projekto „Dėl neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ veikloje.

Anykščių neįgaliųjų draugijos pirmininkė Aldona Šerėnienė didelį dėmesį skiria draugijos narių sveikatai, rašydama projektus ir ieškodama rėmėjų. Pasibaigus vasarai, vandens malonumai draugijos nariams nesibaigia. Jie vyksta į Anykščių baseiną „Bangenis“ ne tik dėl plaukiojimo, bet ir dėl mankštų bei vandens aerobikos. Kaip sako draugijos pirmininkė A. Šerėnienė, sporto nauda kiekvienam yra labai didelė, o fizinis aktyvumas yra viena iš pagrindinių fizinės, socialinės ir emocinės gerovės sąlygų. Lankantys baseiną neįgalieji žino, kad aerobikos treniruotės skatina teigiamas emocijas ir kelią nuotaiką, visapusiškai lavina ir koreguoja visą kūną, didina bendrą energijos kiekį ir pratina aktyviau ir sveikiau gyventi. Plaukimas neįgaliesiems – viena tinkamiausių sporto šakų sveikatai stiprinti, nuovargiui ir nerviniam  stresui mažinti. Ši rudenį spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais  baseiną aplankys apie 100 Anykščių neįgaliųjų draugijos narių.

Daiva Agafanovienė

Vienas komentaras

  1. nu jo kam siūlo o kam ir ne,ten pas ją(p.Šerėnienė)išrinktieji ira tikriausia.Aš irgi esu neįgaliųjų narys bet kažkodėl nesiūlo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.