LRT OPUS atvyksta į Anykščius!

LRT Opus – trečioji nacionalinė LRT radijo programa, pradėta transliuoti  2006 m. rugsėjo 1 d. Orientuota į 20–35 metų amžiaus žmones.

„LRT Opus“ girdima penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, taip pat mažesniuose miestuose Ignalinoje, Druskininkuose, Mažeikiuose, Nidoje, Anykščiuose, Raseiniuose, Rokiškyje ir Tauragėje.

2007 m. „TNS–Gallup“ tyrimų duomenimis „LRT Opus“ yra populiari tarp  aukštąjį išsilavinimą turinčių, specialistams save priskiriančių vyriškos lyties respondentų.

„Prisiskaitėme istorijų apie bevardėje upėje bevelėjant drabužius nykštį užsigavusią ir šaukti „Aaa, nykštys! Aaa, nykštys!“ ėmusią moterį. Apie medžius rovusį, tą patį pirštą užsigavusį ir iš skausmo aimanuoti „Ai, nykštį, ai, nykštį!“ pradėjusį milžiną. Apie bajorą Nykštį ir grafą Nykštą, apie Rubikių ežerą bei iš jo ištekantį, spėkite, ką primenantį (nykštį), upelį. Ir nusprendėme: LRT OPUS atvyksta į Anykščius.

Trečiasis sustojimas mūsų kelionių po Lietuvą ture „LRT OPUS ant ratų“ – jau pirmadienį, sausio 23-iąją, 14.00 val.: į Anykščių menų inkubatorių atvešime laidą „Tarp gatvių“. Joje su anykštėnais – apie kultūrą ir menines iniciatyvas. Tiesioginės transliacijos, kaip ir įprasta, bus galima klausytis per LRT OPUS arba stebėti portale LRT.lt.

Aa, nykštys, aa, nykštys – nykštys į viršų. 👍

P. S. Viliamės, kad po laidos liks laiko triušių tvirtovei, festivalio „Devilstone“ slėnio patikrai ir pasivažinėjimui siauruku ar bent jau rogutėmis“, – LRT Opus rašo socialiniuose tinkluose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.