Linas ir rytietiška magija vienoje vietoje

Prieš Kalėdas dažną kamuoja tas pats klausimas – ką originalaus padovanoti savo artimiesiems. Ieškome dovanų tolybėse, o pasirodo originalių dovanų galima rasti ir Anykščiuose.

Štai parduotuvėje „Madam“, kuri įsikūrusi buvusio buitinio kombinato pastate, priešais „Jaros“  maisto prekių parduotuvę, galima rasti lininių gaminių. Kaip sako parduotuvės savininkė Rasa Paužuolė, lininius gaminius ji siuva pati. Šių dirbinių į parduotuvę labai dažnai ateina tie, kurie siunčia dovanas užsienyje gyvenantiems artimiesiems. „Lino tekstilės gaminius gaminame pagal individualius užsakymus, o lininį grožį supakuojame į dėžutes, taigi iš karto paruošiame dovaną“, – pasakojo R.Paužuolė.  

Be to, parduotuvėje platus išskirtinių kvepalų pasirinkimas. „Moteriški kvepalai, pagaminti Dubajuje, ir mane užburia savo fantastiškais aromatais. Skleidžiasi levandos, bergamonė, jazminai, įsijungia saldymedžio, citrusinių, ūdo, muskuso, tabako, apelsinų žiedų aromatai. Visa tai nuneša į Rytų magiją“, – apie kvepalus pasakoja R.Paužuolė.   

Beje, ji turi gerų žinių ir tiems, kuriems reikia optikos paslaugų. „Parduotuvėje „Madam“ esančioje optikoje šiuo metu nuolaidos – iki 40 procentų.    

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Šaunuolė….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.