Ligoninė direktorių turės

Konkursas užimti Anykščių ligoninės direktoriaus vietą buvo sėkmingas.

Iki vakaro posėdžiavusi komisija, preliminariais duomenimis, išrinko konkurso laimėtoją iš 6 atvykusių prisistatyti kandidatų.

Dabar laukia patikrinimo procedūros, maždaug per 10 dienų bus žinoma, kas užims šias anykštėnams svarbias pareigas.

11 komentarų

 1. Jūza fon Krakatūza

  Na va… Galų gale baigėsi „Vaiginapinio košmaro“ periodas ligoninės istorijoje. Ištaisyta trečioji „D“ – mero Nefo klaida. Oi nepavydžiu naujajam direktoriui! Oi ne vienų metų reikės atstatyti prarastam Anykščių ligoninės geram vardui… Jei Anykščių ekonomika nesujudės, jei gyventojų ryškiai nepadaugės – vos ne „Hitler kaput“ bus ir rajonui, ir ligoninei. Augijaus arklidės jau yra ryžtingai kuopiamos, bet mėšlo kvapas dar ilgai liks. Ir dezodorantai čia visiškai bejėgiai…

 2. Stasei ir kitiems šmeižikams

  Ei ponia Stase ir kiti šmeižikai! Prasivalykite su Colgate dantis, o tai žodžiai dvokia. Anykščių naujoji ligoninė atidaryta tada, kai L.Alesionka dirbo Lietuvos respublikos Vyriausybės atstovu Panevėžio apskrityje. Jokio pareiškimo jis nerašė, priimamas dirbti į ligoninę nesiprašė. Kam jam, užėmusiam aukščiausias konstitucines pareigas Panevėžio apskrityje (A18!), prašytis dirbti į „Vaigino“ balaganą? Per ligoninės atidarymo ceremoniją L.Alesionka buvo atvykęs ir kalbėjo, sveikino. Tada jis, sėkmės linkėdamas, ir pasakė, kad naujos sienos pačios negydys – reikės visų medikų darbo ir pastangų. Ir buvo teisus! Kuo baigėsi D. Vaigino vadovavimas ir kaip jis atsirūgo ligoninės geram vardui šiandieną mato ir supranta visi.

  • Jūza fon Krakatūza

   Rekomenduoju Nykščiai.lr redakcijai užblokuoti komentatorių (ę) pasirašinėjantį „Stasė“, nes šis (ši) komentatorius (ė) pastoviai skleidžia melagienas – tikrovės neatitinkančias žinias, įžeidinėja ir žemina komentuojamų asmenų garbę bei orumą. O tokia „Stasės“ veikla yra pakankamas pagrindas kreiptis į teismą, kuris nagrinėtų bylą vadovaudamasis baudžiamuoju kodeksu.

   • Dėl Stasės neturime pagrindo kur kreiptis, bet kaip žinoti ar ta Juza fon Krakatuza ne jos meilužė iš Panevėžio, gal tai Renata iš Klaipėdos ? 🙂 Juk suprantate, kad norint apšmeižti reikia žinoti asmens tikrą vardą, o ne kažkokį svajonių išsivaizduojamą pseudonimą? 🙂

   • Rekomenduoju kuo greiciau blokuoti alesionkos komentarus,nes istisai skieidzia teroristine rusu propaganda ir zmeizia visaip Anyksciu krasto zmones.

  • visai nupuso zmogus – apie save raso treciuoju asmeniu 😀

 3. Is Kupiskio ismestas is Utenos ismestas, db cia prasisuks

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.