Lankėsi Švedijoje

Savaitgalį Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, Savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė ir mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas viešėjo Odeshog mieste (Švedija), kur susipažino su naująja miesto mere Anicki Oscarsson ir aptarė tolimesnio miestų bendradarbiavimo galimybes.
Savivaldybės delegacija oficialų vizitą pradėjo Švedijos parlamente, kur aplankė net dvi kadencijas Odeshog miesto mero pareigas ėjusį, o šiuo metu Švedijos parlamente, Þemės ūkio komitete, besidarbuojantį Magnus Oscarsson. 
Antrąją kelionės dieną K. Tubis ir jo komanda apsilankė Odeshog miesto savivaldybėje, kur susitiko su naująja miesto mere Anicki Oscarsson. Taip pat – Odeshog Hjalper, teikiančios pagalbą ir nepasiturintiems anykštėnams, organizacijos vadove Viola Ingvarsson. Drauge delegacija viešėjo metalo apdirbimo gamykloje, produkciją tiekiančioje svarbiems šalies ir užsienio klientams, taip pat – pabėgėlių vaikų namuose, kuriuose šiuo metu auga vaikai iš Afganistano, Somalio, Irako ir kitų, karo neramumų krečiamų, šalių.
Vėliau prie Savivaldybės delegacijos prisijungė buvęs Gnosjo savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Bengt Andersson, šiuo metu Gnosjo ir Odeshog miestuose dirbantis socialinių projektų srityje. Svečiams B. Andersson aprodė Takern ornitologijos draustinį, pritaikytą neįgaliųjų poreikiams. Susitikimo metu kalbėta ir apie galimybę bendradarbiauti miestų neįgaliųjų organizacijoms.
Likusį viešnagės laiką delegacija skyrė aptarti miestų socialinių reikalų, kultūros sričių bendradarbiavimo galimybes.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.