Laimas Fergizas atleistas iš mero patarėjo pareigų

Šiandien, balandžio 12 dieną, meras Kęstutis Tubis iš pareigų atleido patarėją Laimą Fergizą.

„Nykščiams“ L. Fergizas patikino, kad šis sprendimas buvo abiejų šalių sutarimu. „Gaudavau signalų, kad merui mano darbas nelabai patinka. Aš atėjau iš privataus sektoriaus ir mano mąstymas šiek tiek kitoks. Nors išeinu, tikuosi, kad visi darbai bus tęsiami“, – sakė dabar jau buvęs mero patarėjas.

Paklaustas, kuo ketina užsiimti, L. Fergizas sakė, kad kurį laiką mėgausis neišnaudotomis atostogomis.

17 komentarų

 1. Kai vyko teismai, kai Fergizas buvo reikalingas, tada geras buvo, o dabar „von iš gryčios“. Šis sprendimas Tubiui nepridės pliusų, oi nepridės…

  • Anykščių rajono savivaldybės mero patarėjas Laimas Fergizas feisbuke praneša, kad sprendžiamas nudistų pliažo klausimas. „Birželio 29 d. rajono Tarybos posėdžio pabaigoje, prie kitų klausimų bus pristatytas savivaldybės administracijos atsakymas į Kristina Adomaitytė gegužės 31 dienos prašymą Anykščių rajone įrengti du nudistų paplūdimius – vieną mieste, prie upės, kitą – prie Rubikių ežero. Gerbdama anykštėnų teisę NEMATYTI nuogų kūnų, mūsų administracijos urbanistikos skyrius preliminariai šiam objektui parinko vietą tankiuose krūmynuose kairiajame Šventosios upės krante, Šilo gatvės gale, būtent toje vietoje, kur dviračių takas daro lanką. Pridedu žemėlapį – toji vieta pažymėta raudonu tašku. Prieš būsimą Tarybos posėdį asmeniškai pabraidžiojau tais brūzgynais, su tikslu įvertinti jų tinkamumą nudistų poilsiui. Pateikiu jums tos lokacijos foto-video fiksaciją. Kur jūs siūlytume vietas dviem nudistų paplūdimiams, jei vadovautumėte rajono architektūros skyriui?“ – feisbuke klausė L. Fergizas.

 2. Ar ne per anksti išmėtynėti iš savo komandos jauną, šiuolaikišką mąstymą turinti žmogų?Kas bus sekantis?Kol mero statusas kabojo ant plauko,tai tada buvo reikalingas???Gal reiktų gerb.merui prieš „kertant“geriau apmąstyti savo sprendimus ar kartais jis pats neprasilenkia su teisingumu?

 3. Politikai jau tokie… Žmogus, kol naudingas, tol reikalingas….

 4. pastebėjimas

  kai buvo paskirtas tada taip pat rašėte ,kad Fergizas šioks ir anoks visokio plauko rašeivos įžeidinėjo, o dabar pasitraukė iš mero komandos ir vėl prasidės pylimas purvo ,o iš tikro tai negerai ,kad bėga darbuotojai. Mąstykite prie rašydami ir neįžeidinėkite.Patys išsispręs.

 5. Amoralus veiksmas

 6. Paanykštėnas

  Buvo patarėjas gero būdo,
  Bet, neatsargiai šleptelėjo
  Ant karvės išlipdyto š…..o –
  Čia partiečiai tuoj jį išgrūdo …
  Saugodamiesi savo pačių š…o.

 7. Seniai taip reikėjo.Anas ir buvo ne savo vėžiose

  • Sakai už darbą rinkimų štabe meras po sėkmingos pergalės sumokėjo iš savivaldybės biudžėto, o ne iš partijos sąskaitos ir pasakė- ate Laimai

 8. O kas cia per veikejas? Rinkimu sarase kazko ner. Prisiplakelis kazkoks?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.