Kviečia į pavasario Lygės bėgimą ir šventę

Anykščių naujų vėjų bendruomenė kviečia visus į pavasario Lygės minėjimo šventę, kuri vyks kovo 22 d. 18.30 Šventosios pakrantėje prie A. Baranausko tilto.

Bendruomenė, kaip ir kiekvienais metais lygiagrečiai pavasario Lygės gaidelio deginimo šventės organizuoja ir pavasarinį bėgimą, kuriuos siekiama atkreipti dėmesį į taršą Žemei bei paskatinti gyventojus daugiau judėti, tad kviečiame jūsų aplinkos žmones aktyviai jungtis į bėgimą, kuris organizuojamas 18 val. nuo aukuro, esančio prie Šeimyniškėlių g. Šventosios kairiojo pažintinio tako maršrutu iki A. Baranausko tilto, kur Šventosios pakrantėje lauks galvą iškėlęs šiaudinis gaidelis. .Jo deginimo ceremonija numatoma 18.30 kartu su jaukiais pokalbiais, arbata ir gera nuotaika, suneštiniais gardumynais.

Prisijungti galima nuo bet kurios maršruto vietos bėgte, paspirtukais, vaikiškais vežimėliais, šiaurietiškomis lazdomis ar kitaip, kaip tik leidžia fantazija. Svarbu, kad mūsų būtų daug ir kad visi pajudėtume pavasario link 🙂

ŠVENTĖS PROGRAMA

18:00 tradicinis b ė g i m a s su Vėjais Šventosios kairiojo kranto pažintiniu taku

🏁 startas – Aukuras – Šventosios kairiojo kranto pažintinio tako gale esanti aikštelė su aukuru (prie Šeimyniškėlių gatvės).

🔚finišas – Šventosios pakrantė prie A. Baranausko tilto, kur galvą iškėlęs jau lauks Šiaudinis Pavasario lygės gaidelis. Bėgti galite nuo starto vietos arba prisijungti Jums patogioje maršruto vietoje.

18:30 Šiaudinio apeiginio gaidelio deginimas. Laužas, arbata ir gera nuotaika!

Naujųjų vėjų bendruomenės inf.

 

7 komentarai

  1. Bėgsim žemės dienos proga 🙂 Kviečiame jungtis 🙂

  2. deja tokiu laiku dauguma bus dzordanos koncerte

  3. deja tokiu laiku dauguma bus dzordanos koncerte

  4. komentatore

    deja tokiu laiku dauguma bus dzordanos koncerte

  5. kad jau isbego daugiau nei puse rajono jaunu gyventoju i kitas salis ir veldar begsit tai kas beliks

  6. Nebėgsiu. Ramiai ateisiu pasižiūrėti 🙂

  7. as ti sava Jona nelaisiu begt, bi kaip islakia sestadieni ti parlakia tik treciadeni koki

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.