Kurkliuose „Paroda – pardavimas“ subūrė bendruomenės narius

Gražią ir saulėtą spalio 13–tąją Kurklių miestelio bendruomenės nariai skubėjo į rudeninę mugę „Paroda – pardavimas“. Jau nuo pusiaudienio prie kultūros namų rinkosi prekeivės su savo rudeninėmis gėrybėmis ir rankdarbiais.

Mokytoja Margarita Dūdienė savo stalą nukrovė medumi, bičių pikiu, bičių duonele.  Pas mokytoją buvo galima nusipirkti ir įvairių gaminių iš vaško, daug margaraščių kojinių bei pirštinių. Gražiais ir gardžiais pyragais stalus pasidabino Vanda Pušinienė, Birutė Navickienė ir Ona Kavaliauskienė. B. Navickienė siūlė pirkti bulves, morkas, pomidorus, svogūnus, kuriuos užaugino savo ekologiškame darže. Onutė Miliūkienė susidomėjusius mugės dalyvius pamokė, kaip galima užauginti didelius juoduosius ridikus, pastarnokus ir kitas daržoves. Birutė Šniuikienė – gamtos mylėtoja – į mugę atsinešė didžiausią kibirą spanguolių bei įvairių veislių svogūnų. Mugėje buvo galima ne tik pasigrožėti, bet ir nusipirkti Danguolės Matulienės mezginių.
Elena Dedelienė į mugę atvažiavo su „tačka“. Joje puikavosi džiovinti  obuoliukai, konservuoti grybai, mišrainės, šešių rūšių pupelės, įvairiausių dydžių ir spalvų pomidorai bei svogūnai, milžiniškos cukinijos ir „figūriniai“ patisonai.
Parduoti prekes puikiai sekėsi visiems mugės prekeiviams. Tiems, kas išmaniai derėjosi, kai ką ir už dyką atiduodavo.  Svečius ir mugės prekiautojus  karšta arbata ir kava vaišino Julija Sabalienė. Dar tebevykstant mugei,  atvyko svečiai iš Jonavos r. Panoterių. Jie ne tik atvažiavo koncertuoti, bet ir pirko įvairių gėrybių.
Plačiau ŠILELYJE

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.