Konteinerius baigia pastatyti, o transporto net planuose nėra

Nauji pusiau požeminiai konteineriai Anykščių mieste dygsta kaip grybai po lietaus.  Ne vienam miestelėnui kyla klausimas, kaip juos komunalininkai aptarnaus, kokios mašinos išveš šiukšles.  Nemaža dalis konteinerių įkasti, kaip atrodo, sunkiai privažiuojamose vietose, nes daugiabučių kiemai neretai būna užstatyti automobiliais.
„Šilelis“ kalbėjosi su UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ laikinai direktoriaus pareigas einančiu Linu Pravilioniu ir teiravosi,  kur komunalininkai dės senuosius konteinerius? Kada planuojamas  naujų aikštelių atidarymas.
– Mieste yra 37 aikštelės, kuriose stovi  po 3 atliekų konteinerius, tad jų yra 111 vienetų. Daugumą iš jų pastatysime prie senųjų ir naujųjų Anykščių kapinių. Reikia būtinai pakeisti metalinius konteinerius, nes jie baiga suirti. Kapams skirsime apie 70  konteinerių. Pakeisime kai kuriuos mūsų atliekų rūšiavimo aikštelėje esančius konteinerius, likusius sugalvosime kur panaudoti.
Naujų aikštelių atidarymas planuojamas vasaros viduryje, tačiau gautinės datos dar nežinome. Tai priklausys ne nuo mūsų, o nuo savivaldybės. Mes šias aikšteles tik aptarnausime.
– Koks automobilis aptarnaus naujuosius konteinerius? Ar tokį jau turite?
– Tai turės būti visai naujas automobilis, skirtas būtent tokios rūšies konteineriams. Kol kas mes jo neturime, netgi šių metų savivaldybės biudžete jam pirkti lėšos nenumatytos.  O jo kaina su  PVM siekia bene 250 000 eurų. Tai dideli pinigai. Miestui aptarnauti užteks vieno automobilio. Jei kartais aikštelės bus atidarytos, o transporto mes neturėsime, teks skolintis iš kaimyninių rajonų – Utenos ar Molėtų. Apie tokią galimą situaciją jau kalbėjome su šių rajonų įmonių vadovais, žadėjo pagelbėti.

Plačiau „Šilelyje“
Dalina RUPINSKIENĖ

17 komentarų

 1. Konteineriais tikslinga aprūpinti gyvenančius soduose

 2. kodel ,siemet siuksliu konteineriu nevezet o atejo mokestis uz siuksliu vezima 8 eurai juk plesikaujat ,tai uz ka man mokestis

 3. jeigu nebūtų vienintelė, monopolinė organizacija, finansuojama iš savivaldybės nustatytų privalomų rinkliavų bei kitų biudžeto dotacijų, tai būtų kam tas šiukšles surinkti ir išvežti.

 4. mes turim moketi uz neatliktas paslaugas,mere kas cia dedasi

 5. kol nebus mašinos,įkasti konteineriai pasitarnaus ,kaip laikino suėmimo areštinės.Nereikės tarabanyt Utenon

 6. Lenda į viršų “ puikus“ Tubio ir Gališankos vadovavimas. Automobilio nupirkti per porą savaičių nepavyks, nes reikalingas tarptautinis viešasis pirkimas. Kaip taip vadovauti, kad nenumatyta biudžete tokia svarbi eilutė?

 7. aprupinti sodininkai seniai,galit nesirūpint.

 8. vairuotojas

  susitvarkykit senus konteinerius statybininkų gatvės gale,išmėtyti bet kaip ir užstoja matomumą į žiburio gatvę,jeigu įvyks avarija turėsit reikalų…

 9. komunalas

  Va taip vadovauja eks meras ,Tubi, eks.adm.direktor,A Gališanka, eks.sdm.pavad.,R.Blazarėnas ir šiukšlių prižiūrėtojas ,A.Savickas.Nuo 04.01 nei vieno,kad neliktų

  • kaip pats veiki, tokį ir atoveiksmį sulauki.
   Ką geriau darė buvęs iki Blazareno savivaldybės tarnautojas, šiukšlių surinkimo ir rūšiavimo centro valdybos narys?
   Ką veikė KIK vadovai, kad nepateikė investicijų poreikio skaičiavimo? Aišku- ruošėsi rinkimamas ir ieškojo balsų.

 10. mere mums,mokescius moketi uz neatlikta darba ,juk dabarOBELEVICIUSir kodel tamsta zemes mokescius taip sukelei

 11. Artistai konteineriai bus o transportio ne

 12. Klerkai galvoja kad bomzai konteinerius ištuštins….kam tos mašinos;)))))

 13. Ko rauda bliūdelis

  Ko čia pergyvenat dėl tos mašinos, svarbiausia turim didelį ekraną miesto centre. Nieks šiukšlių nematys😂😂😂

 14. ar atskis ,kodel atejo mokesttis uz siuksliu isvezyma o siuksliu konteineriu niekas neveze,kas cia dedasi ,ko tyli savybleda ar jau apvogineti zmones normali praktika

  • prokuroras

   ar tamsta konstatuojate, kad pažeidžiamas sutarties įsipareigojimas, kurį pasirašėte su UAB Komunalinis ūkis? Ar teigiate, kad pagal sutartį neteikiamos numatytos paslaugos?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.