Komunalininkus dusina ekologiniai chuliganai

Po publikacijos „Nykščiuose“ apie tai, kad anykštėnas pirmadienį baisėjosi padėtimi prie konteinerių, į redakciją paskambino UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ Atliekų tvarkymo padalinio L.e. padalinio vadovo pareigas Vida Mačionienė, kuri sakė, jog anykštėnas teisus, bet tik iš dalies. „Šiukšles išvežame pagal grafiką 3 kartus per savaitę. Penktadienį visi konteineriai buvo išvežti. Tai, ką matome dabar – savaitgalio rezultatas. Tai neįvardijama kitaip, kaip ekologinis chuliganizmas, nes daugelis suverstų atliekų net nėra komunalinės atliekos. Tai šiferis, automobilių padangos, statybinės atliekos. Šie daiktai nemokamai priimami Stambiagabaričių  atliekų aikštelėje“, – sakė V. Mačionienė.

Beje, laikinoji vadovė sakė, jog be gyventojų pagalbos padėtis vargiai ar pasikeis. „Mes negalime prie kiekvieno konteinerio pastatyti po prievaizdą, todėl prašome gyventojų pagalbos ir geranoriškumo“, – kalbėjo V. Mačionienė.

NYKŠČIAI

6 komentarai

  1. Ponia uzmirso pamineti, kad nemokamai priimama tik labai nedidelis kiekis….O likusi slamsta vezk arba i Utena, arba i pamiske arba i komunalininku konteineri… Reikia dziaugtis, kad zmones renkasi paskutine alternatyva, o tai i miska nebeieitume…

  2. Su ponia viskas gerai. Bet kodėl tyli ponas Alfrydas ?

  3. Ponui Alfredui reiketu suknele nusiimti gal tada praregetu kas vyktu

  4. Pasižiūrėkite kokia krūva šiukšlių Šviesos gatvėje jau daugiau du mėnesius ,kai anksčiau išveždavo kas savaite. Esame nusiteike,kad žolė žaliuos mėnesius,nebus kam pjauna.

  5. Jus tik paziurekite koks siukslynas po balkonu J Basanaviciaus48 namu.Bute ir balkone jau nebetelpa tai kraunama po balkonu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.