Knygos pristatymą surengsiantis Kostas Smoriginas: „Dar tikrai turiu ką pasakyti ir papasakoti“

Dėl paskelbto karantino atidėtas Arno Ališausko knygos „Kostas. Eskizai scenos generolo portretui“ pristatymas pagaliau įvyks – liepos 22 d. 19 val. į Vasaros terasą (Vilniaus mokytojų namų kiemely) kviečiami visi Kosto Smorigino talento gerbėjai, jau turintys arba dar tik ketinantys įsigyti naująją knygą bei visi norintys tapti nekasdienių pokalbių liudininkais.

Pats Kostas Smoriginas, vasarą leidžiantis savo namuose Palangoje, sako nekantriai laukiantis šio susitikimo su žiūrovais ir scenos draugais. „Dar tikrai turiu ką pasakyti ir papasakoti, medžiagos užtektų dar mažiausiai trims knygoms, – juokiasi menininkas, – o iš to, ką girdėjau apie pasirodžiusią knygą… tai daugelis ją gražiai priima, sulaukiau nemažai gerų atsiliepimų“.

Aktorius Vladas Bagdonas, šiuo metu esantis užsienyje ir negalėsiantis dalyvauti knygos pristatyme, džiaugiasi už kolegą: „Kostui viskas ateina laiku, tada, kai reikia: pasisekimas, žiūrovų meilė, apdovanojimai, o dabar – knyga apie jį. Kostas tarsi švyturys, mes visi jį matome, nes jis šviečia ryškiai. Linkiu, kad šviestų ir toliau“.

Operos dainininkas Rafailas Karpis taip pat turėjo dalyvauti knygos sutiktuvėse, tačiau prasidėjusios repeticijos Klaipėdos muzikiniame teatre pakoregavo planus: „Man labai apmaudu, kad tądien negalėsiu būti drauge. Visa mūsų šeima yra nuoširdžiai dėkinga Kostui ir Daliai už draugišką globą bei išmintį, kuria dalinasi su mumis bei visais žiūrovais, klausytojais, o dabar jau ir skaitytojais“.

Ir nors pirminis organizatorių ir artisto sumanymas buvo pasitikti scenoje dvigubą gimtadienį (paties Kosto ir šviežiai pasirodžiusios knygos), balandžio 22 d. turėjęs įvykti renginys buvo atidėtas. Bet juk niekas nedraudžia švęsti gimtadienių bei susitikti su draugais ir vėliau?! Kai visi visų bus dar labiau išsiilgę. Vakaro metu skambės publikos pamėgtos Kosto Smorigino dainos, pritariant kompozitoriui Audriui Balsiui ir gitaristui Martynui Kuliavui. Prisiminimus ir muzikines dovanas dalins maestro draugai ir scenos bendražygiai: aktoriai Vidas Petkevičius, Saulius Bareikis, Evaldas Jaras, Dainius Gavenonis su Rasa Samuolyte, poetas Rimvydas Stankevičius, kino režisierius Algimantas Puipa, knygos autorius Arnas Ališauskas. Renginį ves aktorius Andrius Bialobžeskis.

Arno Ališausko parašytoje ir leidyklos „Tyto alba“ išleistoje knygoje „Kostas. Eskizai scenos generolo portretui“ kalbama apie Artisto gyvenimo ir kūrybos kelią. Apie teatrą kaip šeimą, ir šeimą kaip teatrą. Apie sutiktus žmones – giliai ir jautriai prisimenant Eimuntą Nekrošių, Dalią Tamulevičiūtę, Vytautą Kernagį, Arūną Storpirštį. Apie muziką – nuolatinę K. Smorigino gyvenimo palydovę. Knygoje netruksta ir anekdotinių istorijų, ir ,,baikų“.

Liepos 22 d. 19 val. geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ ir leidykla “Tyto alba” kviečia padovanoti sau sielos šventę ir nepraleisti šio susitikimo su scenos legenda.

Vakaro metu žiūrovai galės įsigyti knygą su Kosto Smorigino autografu. Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15, Eur, 20 Eur / LIKO RIBOTAS KIEKIS BILIETŲ
Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. iki renginio pradžios – vietoje. Renginys perkeltas iš 2020 m. balandžio 22 d. Šv. Kotrynos bažnyčios, įsigyti bilietai galioja.

BARDAI LT informacija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.