Kavarskiečiai: „Atviras ratas“ – tai buvo kažkas…

Kavarskietis Stasys Sudeikis aprašė, kokias emocijas sukėlė spektaklis.

Prie kultūros namų pilna automobilių! Prie salės durų – susigrūdimas! Į Kavarską atvažiavo artistai! Vilniaus miesto teatras „Atviras ratas“ atvežė Aido Giniočio režisuotą spektaklį „Juoda – Balta“. Tai buvo kažkas… nepaprasta.

Aktoriai įsitaisė salės centre – rate. Aplinkui susėdo žiūrovai ir tapo to rato dalimi. Rodėsi, kad veiksme dalyvauja visa salė. Žiūrovai kartu su aktoriais ir juokėsi, ir liūdėjo, kartu ir akyse ašaros blizgėjo. Spektaklis buvo puikus! Žiūrovai plojo, aktoriams dėkojo! Kavarsko kultūros namų direktorė Alvyra įteikė prisiminimo dovanėlę! Palinkėkime aktoriams kūrybinės sėkmės! Ir iki naujų susitikimų!

Stasys Sudeikis

Autoriaus nuotraukos

2 komentarai

  1. Pavadinti Atviro rato teatro aktorius-artistais, tik parodomas pačių žiūrovų lygis. Džiugu, kad profesionalai užsuka ir į kaimą, gal daeis-kas yra aukštoji kultūra.

    • Visiškas stasys

      Gerb. Dalia, labai atsiprašau, kad teatro aktorius artistais pavadinau. Gyvenu kaime, pasaulio nematęs, mokslų nebaigęs. Suklydau. Atsiprašau. Tik pyktis ima, kad Vikipedijos sudarytojai prie artistų kažkodėl priskyrė ir teatro ir kino aktorius. Ir dar prirašė, kad teatro ir kino artistai DAŽNIAUSIAI vadinami aktoriais. O iš Jūsų komentaro suprantu, turėtų būti žodis VISADA. Kur žiūri cenzūra?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.