Kasdien ligoninėje nustatomi vis nauji susirgimo atvejai

Per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyta 14 naujų COVID-19 atvejų.

10 atvejų epidemiologinis tyrimas bus atliekamas šiandien.

Šiuo metu sergančiųjų 168.

Pasveiko 4 asmenys, iš viso pasveikusiųjų 753.

Atvejai susiję su protrūkiais:

 • Anykščių rajono savivaldybės ligoninė – 3 atvejai (2 darbuotojai, 1 šeimos narys).
 • Susirgimai nėra susiję su protrūkiais – 1 atvejis.

Mirė 85-90 m. amžiaus grupei priklausęs asmuo, kuriam buvo nustatyta COVID-19 liga.

11 komentarų

 1. Kaip taip galima

  Ligoninė yra įstaiga kurioje žmonės gydomi, jiems suteikiama pagalba yra prižiūrimi,o kaip Anykščių ligoninė? Pagrindinis ir neblėstantis židinys.Gal jau laikas daryti išvadas,jei dar liko bent vienas protingas.

 2. Savivaldybė, neorganizuodama konkurso į laisvas ligoninės direktoriaus pareigas, elgiasi neatsakingai. Žmonės negauna teisės į gerą, efektyvų labai svarbios įstaigos vadovavimą ir veiklos rezultatus.

 3. pagal rajono savivaldybės vadovo pasisakymus situacija ligoninėje normali, o kad serga ir miršta tai ne jo ir ne įstaigos vadovo problemos. Sergančių pasveikimo reikalas yra pačių sergančiųjų reikalas, o mirusius padeda palaidoti savivaldybės įmonė -komunalinis ūkis.

 4. Juk taip yra

  Jeigu susirgai kokia nors rimtesne liga,tai jau blogai,i ligonine negali vaziuoti,nes ten uzkres koronavirusu,o beto niekas ten negydo,tai jau lauk savo likimo namuose,jeigu numirsi tai nors palaidos zmoniskai, o jei atsidursi ligononej tai sugrus i maisa ir uzkas kaip suni.J

 5. keista,kad iš ligonines ar išeisi i kapus,ar po kanciu sugryši,-ir kas toje ligonineje vyksta niekas nesidomi,-kada pagaliau visiškai uzdarys ta ligonine,dezinfekuos ir t.t.,ar iš vis tokia ligonine dar galima vadinti gydymo istaiga.,jei ten vyksti tik uzsikresti virusu.

 6. kiek rasoma kiek kalbama bet skuros storos zmoniu likimai nerupi .reikia kvies zurnalistus situacijaipaiskinti ligonineje

 7. O vadovui atlyginima ar pakėlē? Mamau kad taip. tai kam dar stengtis, reiškia dirba gerai😢😢😢

 8. Kodėl neskiepija žmonių ,kurie dirba Anykščių komunalinio ūkio laidojimo namuose?
  Jie važiuoja paimti mirusiųjų ir nuo viruso,iir nuo kt. ligų.Jiems yra galimybė užsikrėsti
  ir laidojimo namuose,ir ligoninėje. AR JIE YRA ANTRARŪŠIAI? TAI TIK 6 ŽMONĖS.

 9. Pamąstymui visiems.

  Anykščiams protingų žmonių t.y.protingesnių už dabartinę valdžią nereikia. Nerašykite apie progresą naujus protus, naujas technologijas – čia dalykai neįmanomi. Visur jaunimui atviri keliai, bet pas mus uždari – užpustė Anykščius ilgam, kad ir su dronu neatskrisi.. Apmaudu, o galėtų būti atvirkščiai, rajonui trūksta ryžtingumo, sumanumo ir dar daug ko. Visi įpratę tupėti, kaip vištos ant kiaušinių, tik ką pajudink tuoj karkia ant visos Lietuvos. Mes esame antrarūšiai, permainų nenusimato.
  Kitų ligoninių vadovai kalba per televizorių jauni, perspektyvūs, turintys naujų idėjų, o kur mūsų idėjos aaaaaaaaaa?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.