Kas laimėjo konkursą, komisijos pirmininkas nežino

Šiandien vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje opozicijos lyderis Kęstutis Tubis pasakė, kas laimėjo konkursą į Anykščių pirminio sveikatos priežiūros centro direktoriaus vietą, tuo tarpu meras Sigutis Obelevičius, kuris ir buvo komisijos pirmininku, dievagojosi, kad nežino.  

Prieš balsavimą dėl savivaldybės nario skyrimo į Panevėžio ligonių kasos taikinimo komisiją, opozicijos lyderis K.Tubis siūlė nedaryti dvigubo darbo.  „Jau komiteto posėdyje  sakiau, kad mes darom perteklinį darbą, nes Kęstutis (tarybos narys socialdemokratas Kęstutis Jacunskas) laimės atranką, jis laimėjo ir mes dabar patvirtinsim atstovą, o kai jį patvirtins įstaigos vadovu, mes turėsim vėl keisti. Gal reikėjo šiek tiek luktelti?“ – klausė K.Tubis.

„Iš kur žinot, kas laimėjo konkursą? Dar konkurso laimėtojas yra nežinomas, nes dar yra apskundimai ir visa kita. Apie tokius dalykus nereikėtų net ir kalbėti. Aš, komisijos pirmininkas, nežinau, kas laimėjo. Čia kaip Lolišvili, nu, nežinau“, – apie tai, kad laimėtojo nežino, tvirtino S.Obelevičius.   „Iš tiesų visi žino, tik meras nežino, tai nebelieka čia man ką šnekėti“, – ironizavo K.Tubis.

Linas Bitvinskas

12 komentarų

 1. Parodija, o ne konkursai

  • dabar jau ne gėda

   Dalyvavai? Gal prie ankstesnio mero? Atsimenu, kaip drąsiai vienas kandidatas konkurso pradžioje pasitikslino kaip bus vertinamas ir atsisakė dalyvauti cirke.
   Viešintų seniūno 3 metus nesugebėjo išrinkti, dabar per mėnesį kitą ir yra. Kandidatai žino ir supranta ar verta dalyvauti, ar korupcijos pūliai bėga iš antro aukšto.

  • Meras kaip buvo melagis taip ir liko

 2. Komisijos pirdalas dirbo tuo metu nuotoliniu.

 3. Pagarba Sigučiui

  Labai taktiškai parodė Tubiui, kad jis pletkų moteris. Atrodo vyras plačiais pečiais, bet elgiasi kaip paskutinė pletnikė.

 4. paskelbė po dienos Nyksciai parašė o meras dar nežino.

 5. Ale kaip grait jau gryža iš kalejima ? Ot grait laikas lakia ? Tik prisišykis buva, jau vėl čia ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.