Į ligoninės direktoriaus vietą pretenduoja 6 vyrai

Šiandien renkamas naujasis VšĮ Anykščių ligoninė direktorius. 9 valandą prasidėjęs konkurso komisijos darbas, matyt, vyks iki vakaro.

Meras Kęstutis Tubis „Nykščiams“ sakė, kad iki pietų komisija išklausė 3 pretendentų. „Komisija, renkanti VšĮ Anykščių ligoninė direktorių, rimta, joje yra medikai iš Vilniaus ir Kauno medicininių įstaigų, akademinės visuomenės atstovai, klausinėjama pretendentų rimtai“, – sakė K.Tubis.

Pasak mero, dokumentus dalyvauti konkurse pateikė 8 asmenys, tačiau vakar vienas pranešė, kad neatvyks, neaišku ir dėl dar vieno kandidato, ar pasirodys. Paklaustas, ar dalyvauja konkurse vyrai ir moterys, meras šyptelėjo: „Na, ne, vieni vyrai, tiesa, ne visi medikai“.

Planuojama, kad komisijos darbas užsitęs iki 16-17 valandos.

VšĮ Anykščių ligoninė kol kas laikinai vadovauja socialdemokratas rajono tarybos narys, gydytojas Kęstutis Jacunskas.

NYKŠČIAI

15 komentarų

  1. Nuvylė, o pletkino, kad bus moteris. vieni diedai

  2. Kęstutis Jacunskas galėtų likti amžinai.

  3. Esu turėjęs pačių įvairiausių priėmimo į pareigas konkursų, tad praktikos yra. Pastebiu, kad Savivaldybė tarp svarbių reikalavimų visados mini teisės aktų žinojimą, mokėjimą dirbti su specialia programa, dar kitokius nereikšmingus konkursantui reikalavimus. Jie svarbūs, bet – išmokstami dirbant. Man atrodo, svarbiausia: koks išsimokslinimas, kokia darbinė patirtis, kokios rekomendacijos iš buvusių darboviečių ir žmogaus organizaciniai gebėjimai. Dar – koks elgesys, etika, pretendento kultūra. Dar vieną esminę klaidą savivaldybę daro, kad į bet kokio lygio vadovo pareigoms užimti reikalauja vadovavimo patirties, tuo užtverdama kelią geriems specialistams daryti karjerą.

  4. kiek is ju yra buve mentai?!

  5. Ar vėl laimės socialdemokratas??? Šita partija visur

  6. Krikščioniškas klausimėlis

    Kažin… kaip jaučiasi Vaiginas? 🙂

  7. GUDONIENEI CHANA

  8. O kalbėjo bus direktorė…….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.