Fotofaktas. Valo rūsius

Anykštėnai puolė švarinti rūsių patalpas.

Nežinia, ar čia karo grėsmė paskatino, bet prie dažnų šiukšlių surinkimo vietų tokie vaizdai. Tiesa, gal tai susiję su pavasariais komunalininkų surenkamomis atliekomis. Skambinęs į redakciją anykštėnas teiravosi, kad bus išvežamos baldų atliekos iš Janydžių, deja, atsakyti negalėjome, nes komunalininkai tokios informacijos neatsiuntė, pasiūlėme kreiptis į įmonę tiesiogiai.

-NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. taigi janydzes gyvenat kaip kaimi niekas nedraudze sukurt lauzu ir vysku kas dega supleskint tik kurkit kaip oras tykus be veja a tai supleskesta ir patys invirti lauzan prikvepavi dumu.

 2. Ir as nežinau, kaip komunalscikai darbus organizuoja, ar sunku pranešt, paskui matai prideliota skuduru, o kada kas ir kur nezinai. Apsileidimas konkretus vadovybes nepranešti gyventojams.

 3. o skaityti ir klausyti reikia ir bus aišku.

 4. Vanda ar žinai kad laužų kūrenti ir deginti negalima niekur, ir palapinių statyti bet kur papuolą

  • kurynt lauzus galma 30 metru na pastatu tik su prieziuru venu nepalykt kai dyrbau koluke fermaj tai pavasary apskuopdavam aplink ir sukuryndavam siukslas tai pirmynikas pamatys pagyrdava kad svarus bus pienas ir da buteli su mum is viliuka istraukys padarydavam.

 5. Durniai, juk kiekvieną pavasarį, kai išvežamos stambiagabaritinės atliekos, tokios pačios krūvos būna prie konteinerių.

 6. ar jau mumi ruskei puola ? Jau lyst rusin raikia ?

  • raikia rūron pirštų insikišt, kad nebezdėtum. A barchlynų privaloma sustvarkyt, kad nekilt gaisras ar nesiveistų pasukai po namu.

 7. laiptinės skelbimų lentoj pakabintą informaciją kada Anykščių mieste bus vežamos daugiagabaritės atliekos.Informacija yra ir nemanau,kad tik mūsų laiptinėj?Juk į kiekvieną kiemą komunalininkai neatneš informacijos.Galima ir patiems pasidomėti,žinant,kad kiekvieną pavasarį yra vežamos atliekos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.