Fotofaktas. Niekieno duobė

Kad senoji Anykščių ligoninė apverktinos būklės, ne naujiena.  Riogso išdaužytais langais  ir miesto nepuošia. Estetinius trūkumus galima pakęsti, bet kai kyla pavojus žmonėms, tylėti negalima.
Viduryje senosios ligoninės asfaltuotos automobilių aikštelės atsivėrė nemaža smegduobė, kuris kelia pavojų vairuotojams ir pėstiesiems. Kaip ligoninė neturi šeimininko, taip ir duobė – niekas nepažymi jos ir neaptveria. Būkite atidus, jei ten važiuosite ar eisite.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. kuo toliau, tuo gražiau

 2. Carui Ivanui

  Reikia kelią pilies gesinimui daryti, nelieka laiko apie bažnyčią apsižvalgyti.

 3. toks ir papuolimas, važiuoju su savivaldybės tarnybine mašina ir jaučiu nebekrato, sustoju, pasižiūriu nebėra vieno galinio rato….

 4. Kam cia rasyt apie tokie vieta i kuria praktiskai nei kas vaziuoja nei kas eina, o kiek duobiu pagrindiniuos keliuos? Pilna. Ko apie jas nk nerasot?

 5. Šaltupio kanalas?

 6. premjero patarėja

  rašinėlis – ne į temą. Kiek suprantu, seną ligoninę nusipirko kažkoks „pirklys“ kai buvo kelis kartus mažinta kaina. Po to bandė brangiau parduoti, bet nieko neišėjo. O parduota sena ligoninė buvo kartu su prie jos suformuotu žemės sklypu, kuriame ir yra ta „didžiulė“ smegduobė. siūlau nykščiukams pasidairyti po daugiau privačių kiemų, gal didesnių smegduobių rasit, o jei labai pavyks, gal net kokį kanjoną.

  • draudimo ir asmeninių finansų patarėjas

   tai ką veikia savivaldybės spalvotas patrulis, kodėl nerašo savininkui protokolų už apleistą teritoriją. Ką patarsite pasikėlęs patarėjau?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.