Fotofaktas. Lopas ant lopo

Remonto sulaukė daug iškentėjusi Anykščių K.Ladigos gatvė.

Šios gatvės atkarpa ties „Vyno gamykla“ pasižymėjo ypač dideliu „lopų“ ir duobelių skaičiumi. Dabar asfalto danga tvarkoma. Į „Nykščius“ atsiųstas fotografijas skaitytoja taip pakomentavo: „Širdis džiaugiasi,kai naikina duobes…“.

Dabar beliks sulaukti, ar taip pat atliktu remontu džiaugsis ir anykštėnų automobiliai ir šioje gatvėje gyvenantis Anykščių rajono tarybos narys.

4 komentarai

  1. Žinot tokį posakis,lopas ant lopo ir, dar skylė.Taip taupo pinigus lopydami kelius.Pigiau būtų naują nutiest,kad laikytų daugelį metų.

  2. Keliai tvarkomi tik tie Anykščiuose kuriuose gyvena tarybos nariai?Kitiems gyvenvietės keliams net nera lėšų negreideriuoti.Apie kelio sutvarkyma minimalu,o ka jau kalbėti apie asfaltą.Žodžiu važinėkit ir daužykit mašinas toliau nes gyvenvietėja negyvena joks tarybos narys.Kurortiniai Anykščiai….

    • Tai jūs upe baidarėmis ar motorinėmis valtelėmis ir net amfibijomis plaukite. Ten net vandens augmenija išpjovė, kad nekliudytu vandens transportui į centrą nukeliauti. Patarėjai viską žinosi, rūpinasi pirmiau miškų ir upių keliais, o kiek liks lėšų bus pasirūpinta ir žvyrkeliais seniūnijose.

  3. Visur lopas ant lopo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.