E. Druskiną palieka ir ištikimiausieji?

„Gimtasis Rokiškis“ praneša apie tai, jog Rokiškio kultūros centre gali keistis vadovybė: iš darbo išeina laikinai einanti direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai pareigas anykštėnė Svetlana Šerelienė.
Kultūros centro darbuotoja papasakojo, jog iš Anykščių atvykusi dirbti į Rokiškį, norėjo apsižiūrėti jai nepažįstamoje aplinkoje, jei patiks, parduoti viską Anykščiuose ir keltis į šitą miestą. Devynis mėnesius ji buvo laikinai einanti direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai pareigas. Pagal darbo įstatymą prabėgus tiek laiko turėjo apsispręsti, ar iš tikrųjų nori čia būti. Ji nutarė iš Rokiškio išvykti.
„Nusprendžiau, kad Anykščiai man labiau patinka. Nors Rokiškis, žiūrint žmogaus iš šalies akimis, turi bajoriškas tradicijas: verslas remia tokius gražius renginius. Reikėtų pervažiuoti visą Lietuvą ir mažai kur surasi tokias tradicijas. Labai gailiuosi, kad neužteko laiko atstatyti bendradarbiavimo tarp kultūros, valdžios, verslo, šio krašto žmonių tradicijų. Dabar matau nelabai gražius dalykus. Nesuprantu vieno dalyko:  kaip žmonės nesuvokia, jog gyvenimas duotas tik vieną kartą, nesugebame gyvenimo nugyventi negrauždami vieni kitų, ir kaip nesuprantame, kad kito žmogaus graužimas kenkia labiausiai tau pačiam ir tavo sveikatai“, – kalbėjo S. Šerelienė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.