Dovana anykštėnams – virtualus koncertas

 
Paskutinę šių metų dieną, 20 val. ir 22 val. Anykščių kultūros centras suteiks galimybę nemokamai pamatyti ir išgirsti ypatingą muzikinį reginį – koncerto transliaciją atlikėjos Jurgos pirmojo solinio albumo „Aukso pieva“ 15-ajam gimtadieniui paminėti. Koncerto transliacija, kurią išvysti galėsite Anykščių kultūros centro „Facebook“ paskyroje yra unikali muzikinė dovana anykštėnams ir Lietuvos žiūrovams. Lietuvoje ši Jurgos ir grupės muzikinė programa pristatoma pirmą kartą. Taigi, kviečiame nepraleisti progos išvysti specialiai albumo „Aukso pieva“ 15-tojo gimtadienio proga rengto koncerto!
 

Taip koncertą pristato atlikėja Jurga: „Šiais metais mano pirmam albumui „Aukso pieva“ sukako lygiai 15 metų! Ta proga su grupe paruošėme gyvą staigmeną – koncertą, kurį nufilmavome iš vieno nuostabaus Lietuvos gamtos kampelio. Tai tikras gimtadienio koncertas su stebuklais ir visom Aukso pievos spalvom! Jame – po ilgos pertraukos nuskambėjo ir naujai atgimė visos man vieno brangiausių albumų dainos. Aukso pieva yra svajonė ir pagrindo po kojomis jautimas, kad esi saugus būdamas čia, dabar, su savimi ir su kitais. Susitikime svajonių žemėje – mūsų Aukso pievoje – ir pasidžiaukim kartu!“

Gamtos apsuptyje vykęs koncertas pakvies atsiminti pirmąsias atlikėjos dainas bei mėgautis neįprastomis jau gerai žinomų dainų aranžuotėmis. Koncerte su Jurga pasirodė ne vienerius metus kartu koncertuojantys jos grupės muzikantai – Kęstutis Pavalkis (klavišai), Kazimieras Povilaitis (gitara), Rytis Vasiliauskas (bosinė gitara), Gediminas Stankevičius (būgnai), Kotryna Stasikėlė (pritariantis vokalas) ir Justas Kulikauskas (violončelė).

2 komentarai

  1. o valgyt ir tualetan irgi eisi virtuoliai?

  2. To ,,aš’’

    O jūs į koncertus tik dėl valgymo ir tualeto eidavote? Vadinasi teks bandyti dabar tai daryti virtuaAliai :):)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.