Anykščiuose pasimatė bendras konservatorių ir S. Skvernelio „demokratų“ darbas

Konservatoriai labai nori kontroliuoti teismus – į Konstitucinį Teismą išsiuntė savo politiką S.Šedbarą, kuris, be jokių abejonių, savo naujose pareigose, su atšilimu ar be jo, politikuos. Jo, konservatorių ištikimo kareivio, tokia misija, kurią jis turės atidirbti su kaupu, ypač nagrinėjant LVŽS kreipimąsi į Konstitucinį Teismą dėl V. Landsbergio pripažinimo valstybės vadovu.

Na, aišku, konservatoriai supranta ir tai, kad KT dėl konservatorių veiksmų gali artimiausioje ateityje sulaukti daugybės skundų, todėl savas atstovas KT nepamaišys. Man S.Šedbaro prastūmimas į KT yra akivaizdžiausias bebrų politikos pavyzdys, kuris rodo, kad konservatoriai nuo socdemų ar tų pačių A.Armonaitės pusseserių ir klasiokų susodinimo į svarbias pareigas, nieko nesiskiria. Visi jie bebrai, todėl taip kovoja dėl vietos prie valdžios.

Nesuprantu, kodėl niekas iš taip vadinamų demokratiją ir nuo „policinės“valstybės Lietuvą ginančių influencerių ar žurnalistų nesigilino į kitą, mano manymu, labai žalingą valstybei veiksmą. Kovo 23 d., konservatoriai drauge su S.Skvernelio „demokratais“ kreipėsi į prokuratūrą, kad pastaroji pateiktų Panevėžio apygardos teismui prašymą išaiškinti sprendimą Kęstučio Tubio byloje. Konservatorių rinkimų štabo vadovas, Seimo narys Andrius Vyšniauskas Anykščių spaudai sakė, jeigu rinkimų rezultatai Anykščių apygardoje bus patvirtinti, TS-LKD kreipsis į teismą dėl rinkimų rezultatų panaikinimo. Šis bendras konservatorių ir S. Skvernelio „demokratų“ kreipimasis į prokuratūrą – jau ne tik glaudaus bendradarbiavimo pavyzdys, bet ir atviras bandymas manipuliuoti prokuratūra ir daryti spaudimą teismams, tai pačiai Vyriausiajai rinkimų komisijai, kuri pripažino Anykščių rinkimų rezultatus ir K.Tubis tapo meru.

Aš tik noriu priminti, jog dėl K. Tubio, jo naudai, pasisakė 6 LVAT teisėjai (bylos – mūsų skundas dėl VRK sprendimo pašalinti K. Tubį ir TS LKD skundas dėl VRK sprendimo sugrąžinti). Antrojoje byloje teisėjai pasisakė ir dėl Lietuvos apeliacinio teismo sprendimo Štraupaitės byloje – kaip teismo precedente, nes būtent Apeliacinis išaiškino, jog nuosprendis negali būti aiškinamas plečiamai). Taigi, galima sakyti, kad yra net 9 LVAT teisėjų išaiškinimai. Bet jie netinka konservatoriams!

Ir tuomet konservatoriai jau su S.Skvernelio pagalba ima spausti VRK, nurodinėti prokuratūrai, teismai įspėjami, kad va TS-LKD vėl skųsis, jei VRK patvirtins rezultatus. Tai labai nenormalu demokratinėje valstybėje. Teisingumą Lietuvoje vykdo teismai, o ne TS-LKD. Bet pastarieji su S. Skverneliu, panašu, mąsto kitaip.

Žvelgiant dar plačiau į šį bendrą konservatorių ir S.Skvernelio veiksmą, konservatoriai jau atvirai demonstruoja, jog opoziciją vaidinanti S.Skvernelio partija nėra jokia opozicija. Ir panašu, kad jeigu laisviečiai nepalaikys konservatorių mokesčių reformos, juos gali labai greitai pakeisti S.Skvernelio išdavikų rinktinė, kuri eis su bet kuo, svarbu, kad būtų prie valdžios. Tokia jau ta bebrų sąmonė…

Ramūnas Karbauskis

Pranešimas spaudai

9 komentarai

 1. Klausimas Ramūnui Karbauskiui

  Ar jums neatrodo, kad Saulius Skvernelis atliko tokį pat vaidmenį, kaip ir Rimantas Dagys kadaise: Vienas vaidmuo: suskaldyti valstiečius, kitas: suskaldyti socialdemokratus. Abiems tai pavyko. Tik Dagiui neilgam. Kiek ilgai tęsis „Trojos arklio žygis“ Skverneliui?

 2. Zosė de la' Antosė :)

  Sauliaus Skvernelio Rosinantas yra kas: Tomas Tomilinas ? 🙂

 3. Tai aišku, kad ta pati partija. Apgavo dalį žmonių, kad čia atseit nauja partija, būtų žinoję, kad konservatorių filialas, būtų nei ėję, nei balsavę.

 4. Paminklai, skalda, visi kapinių darbai išsimokėtinai

  Blogai, Ramūnai, blogai. Tik 9 teisėjai palaiko, o Vikipedija skelbia, kad dar yra daug teisėjų
  Lietuvos Aukščiausiame Teisme – 35 teisėjai;
  Lietuvos vyriausiame administraciniame teisme – 18 teisėjų;
  Lietuvos apeliaciniame teisme – 30 teisėjų;
  Vilniaus apygardos teisme – 55 teisėjai;
  Kauno apygardos teisme – 39 teisėjai;
  Klaipėdos apygardos teisme – 25 teisėjai;
  Šiaulių apygardos teisme – 19 teisėjų;
  Panevėžio apygardos teisme – 20 teisėjų;
  Vilniaus apygardos administraciniame teisme – 24 teisėjai;
  Kauno apygardos administraciniame teisme – 10 teisėjų;
  Šiaulių apygardos administraciniame teisme – 6 teisėjai;
  Panevėžio apygardos administraciniame teisme – 5 teisėjai;
  Klaipėdos apygardos administraciniame teisme – 8 teisėjai.
  Dirpk.

 5. Belarus Kalis

  Tuoj bus atskleista šio ’’ale politiko’’ sąsaja su Rusija ir Baltarusija, bei LR Teisinės sistemos žeminimo šaknys ?

  ’’Daugiau nei 200 jmoniu Lietuvoje šiuo metu vis dar legaliai išnaudoja ekonominius ryšius su Rusija. Nors ši prekyba nėra sankcionuota, Seimo Nacionalinis saugumo ir gynybos komitetas siūlo tokias jmones viešinti – Seimo narys Laurynas Kasčiūnas mano, kad tai galėtu tapti moraliniu spaudimu. Tačiau greičiausiai bus pasirinktas kompromisinis sprendimas – sąsajas atskleisti per politikus.’’

 6. Ramunai,

  Bet juk tu mum ir atvedei buvsi policininka i valdzia, tau nesiseka su politika…
  Euro gi bijojai kaip davatka karevio, rekei gvlotu nereikia.. o dabar jau tyli

 7. Valstietis

  Kai nori patekt į seimą visi geri būna, pvz. Tomilinas kaip save pristatinėjo, nors prie žaizdos dėk, o paskui užsimojo išdraskyti valstiečių skyrių, gyrėsi, kad 40 valstiečių narių pas jį pereis…. Kokie grasinimai Tubiui prasidėjo ir panieka visiems valstiečiams….. Ir ne tik valstiečiams bet ir kitiems anykštėnams.

  • Valstiečiui

   Perėjo 43. Kokios bėdos? Netiksliai suskaičiavo? Joks save gerbiantis žmogus su Karbauskis nebenori nieko bendro turėti. Net Agnė Širinskienė paliko…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.