Dar kažko tikisi?

Liko vos 5-ios dienos iki rinkiminės agitacijos pabaigos. Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje kampanija kaip buvo pilka, taip ir išliko. Kandidatai tik šypso iš gausių savo plakatų ir plėšo konkurentų.
Per internetinę televiziją „Lnk go“ gyvai išvysti galima vos keturių kandidatų prisistatymus. Prieš pat rinkimus suaktyvėjęs Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas akcentuoja savo darbinę veiklą. Kandidatui labai svarbu pasipasakoti, jog jis dirbti pradėjo dar 1975 m., o seniūnu tapo nuo 2004-ųjų.  
Buvusi aktyvi žurnalistė Auksė Kontrimienė labiau linkusi pozicionuoti savo visuomeninę veiklą, o ne darbinę. Moteris džiaugiasi, jog jai teko dirbti Seimo rūmuose, Vyriausybėje ir net Vilniaus miesto taryboje šią kadenciją .
Lukas Pakeltis didžiausiu savo privalumu laiko jauną amžių, patirtį versle ir išsilavinimą. Kandidato teigimu, jo vadovaujamoje, sėkmingai dirbančioje, įmonėje kol kas – nelabai daug darbuotojų, tačiau visi jie laiku gauna solidžius atlyginimus.     
Viešojoje erdvėje netrūksta pranešimų, jog ir kiti kandidatai labai aktyvūs ir net vaikštinėja pakiemiais. Tačiau realybė – kita. Apygardoje yra vietovių, kur apie siekiančiuosius parlamentaro mandato iš viso nėra informacijos. Pavyzdžiui, Kabeliuose, Panevėžio raj., nutolusiuose nuo Anykščių apie 70 km, kabo apiplyšęs vieno iš kandidatų plakatas, o vietiniai kalba, jog tokio politiko nepažįsta.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.