Dar kartą pristatyta vizija dėl įstaigos veiklos

Praėjusiame, prieš Šv. Kalėdas vykusiame, Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje labai greitai iniciatyvą į savo rankas perėmė vienas iš socialdemokratų lyderių – Donatas Krikštaponis. Maždaug dešimties minučių savo pirmu pasisakymu politikas į miltus malė Turizmo informacijos ir Verslo informacijos centrų sujungimą į vieną įstaigą.

D. Krikštaponiui labai nepatiko sprendimas darbuotojus sukelti į ankštas, jo teigiu, tam visiškai nepritaikytas patalpas, kliuvo naujai steigiamos pareigybės, neaiškumų kėlė ir reorganizacijos motyvai. Vis dėlto, panašu, kad sprendimas nebebus keičiamas.

Verslo informacijos centre šiuo metu dirba 4 darbuotojai, Turizmo informacijos centre – 16. Planuojama, jog naujoje įstaigoje dirbs panašiai tiek pat žmonių: atsiras vyriausiasis verslo specialistas, administratorius ir steigiama nauja pareigybė – tai vadovo pavaduotojo.

Kritika pro ausis nepraslydo. Politikams pasiaiškino pats administracijos direktorius Audronius Gališanka.

Plačiau apie tai šio savaitgalio Jūsų šeimos laikraštyje „Šilelis“.

13 komentarų

 1. Milena - fotografuoju varpas

  Kada A.Gališanka melavo labiau ? Kai sakė, kad yra vyriausybės rekomendacijos apie minimalų įstaigos etatų skaičių ar dabar ?

 2. nauja pareigybė ne tik pavaduotojo, bet ir administratoriaus. Kam ji reikalinga? Ar pinigus dabar visiems turės uždirbti Kalitos kalnas?

 3. Pavaduotoju Tubis nori įdarbinti Saulių iš Jonavos , o kas bus įdarbintas administratoriumi dar neaišku.

 4. Tubis pradėjo kerštauti Renatai po to, kai rengiant reorganizaciją nebuvo numatytas papildomas pavaduotojo etatas policininkui iš Jonavos. Tada prasidėjo 3 litrų automobilio demaskavimai, ne laiku išspausdinti skelbimai LRyte ir pn. Kiek teko domėtis Tubio proteguojamu asmeniu, jis nėra kvailas policininkas, nepagarsėjęs kaip skundikas, medžiotojas, apie Tubio pažadą įdarbinti- daugelis Jonavos Tarybos narių žino.

 5. Apie tą jonavietį net neįdomu klausyti, įdomiau kas bus administratorė ? Nors iš kitos pusės ,getrai kad neišmeta savo sekretorės dėl kažkokios blondinės įdarbinimo. Kad bus vėpla ,tai aišku, nes, jei turėtų bent aukštąjį tai būtų įdarbinta savivaldybėje.

 6. Nepotizmas juodas

 7. kas bus įdarbintas administratoriumi dar neaišku? Aišku, buvusi vic buhalterė.

 8. Skamba grėsmingai- pats administracijos direktorius Audronius Gališanka

 9. pusė metų niekaip negali dujų skaitiklio prisukti, čia tai problema, o taburėčių stumdimas tai toks atsibodęs reikalas

 10. toki bardaka Anykščiuose.Nuo Pesecko laiku taip dar nebuvo

 11. vizijomis ir gyvename

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.