Biliūniečiams dėstys Pietų Kalifornijos universiteto Los Andžele absolventas

Jono Biliūno gimnazija sulaukė pastiprinimo. Šiuos mokslo metus Anykščių J. Biliūno gimnazijos bendruomenė pasitinka džiugiomis naujienomis – mokytojų gretas papildė savanoris iš JAV, Fulbrait‘o programos stipendininkas, mokytojo asistentas Joseph Teodoras JOCAS.

Gimęs ir augęs Ohajo valstijoje, tik šiek tiek didesniame mieste už Anykščius – Šiaurės Kantone, Džo, arba Juozas, yra Pietų Kalifornijos universiteto Los Andžele absolventas, įgijęs tarptautinių santykių specialybę ir siekiantis diplomato karjeros ateityje.

1993 m. Džo mama atvyko į Lietuvą, kur dvejus metus praleido kaip Taikos korpuso savanorė, dėstydama anglų kalbą vienoje iš Vilniaus mokyklų. Vilniuje ji sutiko Džo tėtį, o baigusi savanorystę Lietuvoje su juo grįžo į Jungtines Valstijas, kur sukūrė šeimą. Todėl Džo yra lietuviškų šaknų turintis amerikietis, savanoriavimui neatsitiktinai pasirinkęs Lietuvą.

Nors dažniausiai šiais mokslo metais Džo bus galima sutikti anglų kalbos pamokose, kurių metų savanoris iš JAV mūsų gimnazistams padės tobulinti jų anglų kalbos žinias ir gebėjimus, tačiau savo turtinga patirtimi, įgyta studijų metais, vaikinas ketina dosniai dalintis ir kitose pamokose bei organizuodamas įvairius popamokinės veiklos užsiėmimus.

Tikimės, šie metai bus kupini neįkainojamos vertės įspūdžių ir patyrimų ne tik Džo, bet ir visai gimnazijos bendruomenei.

3 komentarai

  1. KLAUSIMAITIS

    O kieno tai projektas: Sorošo, CŽV ar MI6 ? 🙂

  2. galbūt jis gali būti usa šnipas

  3. Vienas toks irgi iš ten buvo į tada dar laisvą Lietuvą nuleistas ir tapkes atsivežė……..Įdomu -kokia šito misija?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.