Baranauskiečiai Ukrainai liejo žvakes

Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai per technologijų pamokas darė pergalės žvakutes Ukrainos kariams.

Vaikų pastangos, rūpestis, gerumas tegu sušildo Ukrainos gynėjų ne tik sušalusias rankas, bet ir pripildo širdis šilumos. Tegu paliudija bendrystę, nenutrūkstamą dvasinį ryšį ir palaikymą grėsmės akivaizdoje.

Gintaras Daugėla

8 komentarai

 1. Nebejuokinkit geriau

  Hoholams tiek visko sukišta ,o saviems – špyga ! Kur logika ? Sumuštinius pensininkams išnešiokit ,bus bent nauda .Juokdariai kažkam turtus kraunat ,bet Tikrai ne kareiviams apkasuose !

 2. Bliamba Kukaliamba!

  Tai kaip čia išeina: NATAS net žvakėmis aprūpinti Ukrainos nepajėgus? Ir kojinių neprigamina…

 3. Krikščioniškas klausimiukas :)

  Baranauskiečių mokinukų žiniai: D.Trumpo įtaka auga: JAV Senato susitarimas dėl paramos Ukrainai žlugo Senato susitarimas dėl sienų apsaugos ir paramos Ukrainai antradienį žlugo, respublikonams atšaukus savo paramą nepaisant prezidento Joe Bideno raginimo pasipriešinti Donaldui Trumpui JAV Kongrese.
  Jei net amerikonų kongresas neberemia karo Ukrainoje, tai ko į šitą avantiūrą lendate jūs? Direktorius liepė ar mokytojai verčia?

  • Gėris išgelbės pasaulį, o trumpistai=putinistai degsit pragare, ilgėdamiesi savo plokščios žemės ir tradicinės šeimos, kur žmonos feisbuke gėlių darželiuose fotkinasi, o sūnūs iš tikrųjų gėjai

   • Apie "Anonimą"

    Primityvi propagandėlė, nuvalkiotos fraziukės, ponulis nereikšmingas, todėl jis ir pasiutęs… 🙂

 4. Sviedinių gamyba

  Šovinius turėjo lieti ir sviedinius gaminti darbščiųjų rankeliu būrelis.Zvakiu jau jiems nebereikės mėsos faršas likęs.

 5. Krikščioniškas klausimiukas :)

  O gal tos žvakės apsaugo nuo denacifikacijos, a ? Nuo raketos pataikymo taigi tikrai neapsaugos…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.