Aukštaitijos gamtos grožis

Aukštaitija yra vienas gražiausių Lietuvos regionų su daugybe ežerų, upių, kalvų bei miškų. Labanoro regioninis parkas, Asvejos ežeras, Zarasų ar Ignalinos apylinkės – tai dar toli gražu ne visos gamtos vietos, kuriomis galima žavėtis. Plaukiant baidarėmis išvysite žymiai daugiau ir susipažinsite su atokiausiais Aukštaitijos gamtos vaizdais, kurie atsivers nauju kampu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie aktyvų poilsį Aukštaitijos gamtoje plaukiant baidarėmis.

Šaunus ir energijos kupinas laisvalaikis

Plaukti baidarėmis patiks aktyviems žmonėms, ieškantiems prasmingo ir įkvepiančio poilsio. Tačiau ši veikla išjudins ir užsisėdėjusius namuose – plaukti baidarėmis naudinga visiems, nepriklausomai nuo pomėgių. Sau tinkamų baidarių maršrutų ras tiek pradedantieji, tiek pažengę. Išbandykite skirtingo ilgio maršrutus per žymiausias Aukštaitijos upes.

Galimas vienos dienos ar kelių dienų plaukimas su nakvyne jaukiuose nameliuose. Ar galbūt stovyklavietėse pasistačius palapinę – kaip Jums labiau patinka. Baidarių nuoma užsiimančios įmonės pasirūpins kokybišku Jūsų poilsiu gamtoje ir ne tik išnuomos baidares, tačiau tuo pačiu suteiks nakvynę su visais patogumais.

Būdas naujai pažinti aplinką

Pasinerkite į nuotykių kupiną sūkurį gražios gamtos apsuptyje! Prieš Jūsų akis – visas gamtos grožis. Lengva vandens srovė, gaivinanti vasaros drėgmė ir saulės šiluma – visa tai pakraus Jus naujos energijos ir leis naujai pažinti tiek Lietuvos gamtą, tiek patį save ir supantį pasaulį.

Daugiau apie plaukimą baidarėmis sužinosite: https://superbaidares.lt

3 komentarai

  1. tuoj baidarininkai viska apsiks ir baigsis grozis …

  2. Tai jei kas trauks per sniegą gal ir plauks, o kad viską apšiks tai tikra tiesa, šika tiesiog ir šiukšlina ant kelio aš gyvenu pamiškei tai ačių kad neateina ir neprišika tiesiog prie durų

  3. pritariu jonui ir vilkui

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.