Ar prarandame populiarumą?

Apžvalginis medžių lajų tako kompleksas buvo atidarytas 2015 metų rugpjūčio 7 dieną. 2015 metas Lajų taką aplankė apie 11 000 turistų, 2016 metais buvo atvykę net apie 244 tūkstančiai lankytojų. Praėjusiais metais sausio–rugsėjo mėnesiais šis objektas sulaukė 152 tūkstančiai lankytojų.

Tačiau tarp Delfi portale šiandien paskelbtų 10 populiariausių lankytinų Lietuvos vietų, kurios tapo socialinių tinklų žvaigždėmis, mūsų Lajų tako nėra. Oficiali Lietuvos turizmo „Facebook“ paskyra „Lietuva. O čia ar buvai?“ turi 33 tūkst. sekėjų.
NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. Gal nusibodom jau visiems

  2. O tai kiek galima lipt ant to laju tako? 1 karta pamatei ir uztenka. Reikia kasmet vis kazka naujo pasiulyti. Su ta pacia uzsikirtusia plokstele nieko nebenustebins.

  3. Jei susidomėjimo netektų mūsų literatūros klasikai Jonas Biliūnas, Antanas Vienuolis- Žukauskas ar Antanas Baranauskas- jų muziejai ar memorialinės vietos, būtume priversti pagalvoti, kas gi atsitiko. Tuo tarpu ar Lajų takas, ar tiltas per Šventąją, ar Juškų šiltnamiai -koks skirtumas. Ir kodėl takas turi būti lankomas? Mes turime pakankamai įdomių, prasmingų, istorinių, su mūsų kultūra susijusių vietų… Tik, mano supratimu, stipriai šlubuojam su turizmo vadyba bei naudos vertinimu.

  4. O ar visiem lankitojam bilietus duoda (tipo pasibaige bileteliai)-o „kam tada atitenka pinigeliai“?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.