Apskundė teismo nuosprendį

Troškūnų parapijos klebonas Saulius Filipavičius nesutinka mokėti daugiau kaip 3 tūkst. eurų baudos ir Panevėžio apygardos teismui apskundė Anykščių teismo rūmų nuosprendį.  Pasiremdamas dokumentu iš Finansų ministerijos, S. Filipavičius mėgins įrodyti tyrėjų ir, anot jo, provincijos teisėjų neprofesionalumą.

LNK žinios parodė reportažą iš Panevėžio apygardos teismo, kuriam S.Filipavičius apskundė nuosprendį prašydamas jį panaikinti ir nutraukti bylą. „Gautas raštas iš Finansų ministerijos, kuris buvo pridėtas prie bylos kaip papildomas dokumentas, labai aiškiai sudėlioja taškus į savo vietą ir parodo, kokia yra kvalifikacija specialistų, kurie turėdami visus pirminius dokumentus ant stalo, nesugeba suprasti, kad vadovaujantis jais, galima nustatyti ir ūkininko pajamas, ir išlaidas, ir parapijos turtą, struktūrą, įsipareigojimus ir visa kitą“, – sakė S.Filipavičius. Šiuo dokumentu iš Finansų ministerijos jis mėgins teismui įrodyti tyrėjų ir, anot jo, provincijos teisėjų neprofesionalumą.

Troškūnų klebonas skundžia du jam inkriminuotus nusikaltimus, už kuriuos yra nuteistas. Jis buvo kaltintas dar vienu nusikaltimu – kad teikė paskolas fiziniams ir juridiniams asmenims. Paskolų suma – daugiau kaip pusė milijono eurų, bet Anykščių teismas dėl šio kaltinimo S. Filipavičių išteisino
Taip S.Filipavičius siekia teisingumo. „Aš nenoriu, kad man kažkas darytų privilegiją įstatymuose. Prieš įstatymus visi lygūs – ir prokurorai, ir kunigai, bet aš noriu elementaraus teisingumo“, – kalbėjo S. Filipavičius.

Anykščių apylinkės teismas S.Filipavičių nuteisė dėl parapijos ir jo, kaip ūkininko, buhalterijos. Taip pat ir dėl buhalterinės netvarkos Troškūnų parapijoje. Teismas dėl šių kaltinimų vyko ilgą laiką ir susilaukė didelio rezonanso visuomenėje.

NYKŠČIAI


4 komentarai

  1. prisikabino prie kunigo, o Tubys būdamas meru kiek nuostolių pridarė bet tai savas ane……….

  2. teisiamos partijosir buvusios liberalu partijos vadovo kolege, seimo pirmininke ,tai gal

  3. Labai ne etiška ir moraliai žema,kai būdamas dvasininku,ilgai pažeidinėjęs įstatymus klebonas viešai menkina „provincijos neprofesionalumą“(teisėjų),nors pats yra provinsijos atstovas,Juk jam pačiam derėjo būti sąžiningu,nenusižengti nei įstatymams,nei paprasčiausiai etikai!

    • Iš kitos parapijos

      Siūlyčiau palaukti bylos baigties ir tada padaryti išvadas. Kad paskui nereikėtų susitikus kunigą nuleisti akių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.