Apėmė visuotinis liūdesys?

Vienas po kito atsistatydino buvusių valdančiųjų lyderiai. Tuo tarpu Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje bene daugiausiai nusivylimo Auksės Kontrimienės komandoje.
Socialdemokratų kandidatė buvo beveik užtikrinta dėl patekimo į Seimą. Sąraše ji buvo 9-oje vietoje. Deja, jos aktyvumas rinkėjams neimponavo. Moteris buvo išreitinguota lauk iš garantuotos parlamentarės kėdės, o tarp vienmandatininkų užėmė neprognozuotai žemą – 4 vietą. Ji aplenkė tik Ričardą Sargūną, Algidrą Gansiniauską ir Henriką Mackelą. Be to, socialdemokratė neteks ir Ministro pirmininko patarėjos vaidmens.
„Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie balsavote ir reitingavote. Per ketverius metus tikinčių manimi skaičius gerokai ūgtelėjo, bet dar ne tiek, kad pasiekčiau tikslą. Dirbsime ir toliau“, – ryžto nestokojanti liūdna žinute savo facebook`o paskyroje pasidalino A. Kontrimienė.
Pranešama apie tai, jog Tvarkos ir teisingumo bei Darbo partijos pirmininkai atsistatydino, o valstiečius jau aplenkė konservatoriai. Didesnių miestų rezultatai rodo, jog Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatai visų iki galo dar neužhipnotizavo.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.