Anykštėnas pasiekė karjeros rezultatą

Estešunde (Švedija) vykstančiame pasaulio biatlono čempionate anykštėnas Vytautas Strolia prasibrovė į pajėgiausių pasaulio biatlonininkų 30-uką.

„Sunki, bet gerai pasibaigusi diena pasaulio čempionate. Šiandien 26 vieta. Mažomis pergalėmis bandau kopti į viršų“, – savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė V.Strolia (nuotraukoje).
Švedijoje V. Strolia vyrų 10 km sprinto rungtyje šaudė be klaidų ir užėmė 26 vietą – tiek aukštai mūsiškiui iki šiol nebuvo pavykę pakilti nei pasaulio čempionatuose, nei planetos taurės varžybose, nei olimpinėse žaidynėse. Už V.Strolios nugaros liko du iš trijų šios rungties prizininkų Pjongčango olimpinėse žaidynėse – bronzinis medalininkas italas Dominikas Windischas klasifikuotas 27-as, o olimpiados vicečempionas čekas Michalas Krčmaras – 44-as.
„Kaip vertinu pasirodymą? Lūkesčiai yra dar aukštesni, bet reikia pasidžiaugti ir mažais žingsneliais pirmyn. Esu gana patenkintas rezultatu, – portalui „sportas.info“ sakė V.Strolia. – Esu toks žmogus, kad kol nebus medalio, nebūsiu iki galo patenkintas..“
NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. puiku,tik reikia saugoti save,

  2. Saunuolis Vytuk sekmes tau

  3. Šaunuolis Vytautai, superinis rezultatas!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.