Anykštėnas Andrius Luščiauskas iškovojo pergalę galingiausioje „SuperCars“ klasėje

Praėjusį sekmadienį Kupiškio rajone esančiame Uoginių autosporto komplekse surengtas pirmasis šių metų Aukštaitijos kroso taurės etapas. Čia startavo net 52 į septynias skirtingas klases suskirstyti dalyviai.

Pačioje galingiausioje klasėje „SuperCars“ visą dieną vienas po kito mažėjo dalyvių. Nors iš pradžių dalyvių rikiuotę sudarė net septyni sportininkai, tačiau finaliniame važiavime laimėjo vienintelis sveiką automobilį išsaugojęs anykštėnas Andrius Luščiauskas. Itin apmaudžiai pergalę paleido Dalius Valiukas su „Audi TT“. Jis visą dieną lyderiavo, tačiau finale neatlaikė jo automobilis ir iki finišo likus dviem ratams jis turėjo sudėti ginklus – nulūžo jo bolido galinis ratas. Trasoje jau buvo sustojęs ir kito lenktynininko Žilvino Astrausko „Audi TT“, tad anykštėnas Andrius Luščiauskas su „Volkswagen Golf“ pergalę iškovojo kaip vienintelis dalyvis, likęs su važiuojančiu automobiliu.

15min.lt informacija ir nuotrauka

Vienas komentaras

1. „2500 RWD“ galine ašimi varomų automobilių įskaitoje antrąją vietą iškovojo BMW vairavęs Mantas Snukiškis.