Anykštėnai minėjo 33-ąsias Nepriklausomybės metines

Anykštėnai šiandien, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, po Šv. Mišių Anykščių Šv. Mato bažnyčioje, rinkosi A. Baranausko aikštėje pabūti bendrystėje ir iškilmingai pakelti Lietuvos vėliavą, simbolizuojančią Laisvę ir Nepriklausomybę.  Nedėkingas pavasariškas oras neišgąsdino anykštėnų ir nesumažino patriotizmo nuotaikos.

Susirinkusius į iškilmingą minėjimą sveikino rajono meras Sigutis Obelevičius, sveikinimo kalboje akcentuodamas vienybę ir nepriklausomybę.

 Vėliavą kėlę Arnas Žukauskas  – savanoris, dalyvaujantis daugumoje Anykščių jaunimo centro iniciatyvų, biliūnietis, prisidedantis prie mokytojos Daivos Kuprionienės vadovaujamos savanorių grupės, savanoriaujantis  Anykščių ligoninės paliatyvios slaugos skyriuje, aplankantis Debeikių dienos centą, savo veikla skatinantis ir įkvepiantis  savanoriauti bendraamžius.

Susirinkusiems į šventę koncertavo Anykščių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Volungės“ (vad. Jurgita Baldauskienė).

Po šventės anykštėnai  Kultūros centre stebėjo spektaklį „Anykščių dantiraštis“  (rež. Jonas Buziliauskas) pagal rašytojo Rimanto P. Vanago dokumentinę poemą bei apsilankė  Manto Kvedaravičiaus kino filme  „Mriupolis“.

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. vakar bandėm eiti į šventę,bet papykom ir sugrįžom . Žiema geriau nekišti nosies iš namų Kas atsakingas už tvarką mieste tai minusas didžiulis. Kaip taip galima neprižiūrėti,nepabarstyti šaligatvių, o ypatingai kaip pereiti tiltą gal reiktų kokio kelto nors verk atsistojęs taip visą žiema (ne atsiprašau vieną kartą buvo pabarstytą).

  2. O kas jiems ?

    Svarbu pasirodyt prieš rinkimus ale patrijotiškai ,o paskui savo reikalų .

  3. Susitiko du bendražygiai – Tubis ir Savickas 😀

  4. Buvęs socdemų lyderis net sumaišė vasarą su žiema atėjo į šventę su vasarine kepke.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.