Anykštėnai nori balsuoti net reanimacijoje

Vyksta išankstinis balsavimas. Antrasis prezidento rinkimų turas pasižymi dideliu aktyvumu.

Kaip „Nykščiams“ sakė Anykščių rinkiminės apygardos pirmininkė Alma Švelnienė, Anykščiuose iki šio momento jau yra balsavę 985 rinkėjai. „Anykštėnai balsuoja aktyviai, net aktyviau negu pirmame ture“, – sakė Alma Švelnienė. Beje, savo pilietinės pareigos anykštėnai nepamiršta net sirgdami ar net patekę į reanimaciją. „Šiandien du kartus vykome į ligoninę, kur žmonės pareiškė norą balsuoti“, – sakė A.Švelnienė.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Respublikos Prezidentą II rinkimų ture, iki 20 valandos vakaro Lietuvos savivaldybėse iš viso balsavo daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Dar virš 7 tūkstančių balsavo specialiuosiuose punktuose.

VRK duomenimis, tai yra 4,31 procento nuo bendro visų Lietuvoje balsuojančių rinkėjų skaičiaus. Aktyviai balsuojama ir Birštone, Ignalinos, Kupiškio, Lazdijų rajonuose bei Palangos mieste. Čia balsuoti atvyko daugiau kaip 7 proc. rinkėjų.

Vangiausiai kol kas balsuoja Šalčininkų rajono, Šiaulių rajono, Vilniaus rajono, Kauno rajono, Trakų rajono, Klaipėdos miesto ir Kretingos rajono rinkėjai. Rinkėjų aktyvumas čia dar nesiekia 3 proc. 

 

4 komentarai

  1. Nebeisiu,tegu balsuojasi pensininkai

  2. Nebeisiu ir as

  3. Einam balsoti uz Vaitku!!! Uz draugyste su rusais !!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.