Anykščiuose vyko CLEANUP DAY 2018

Kiekvienų metų pavasarį organizuojama aplinkosauginė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“. Šiemet akcija „Darom“ buvo rengiama antrą kartą, rugsėjo 15 dieną ir prijungta prie pasaulinės švarinimosi akcijos CLEANUP DAY 2018.

Šį kartą tvarkomos buvo saugomos teritorijos. Anykščiuose – regioninio parko teritorija, o pati akcija koncentruota labiau ne į pavienius gyventojus, bet į įmones, įstaigas ir mokyklas. Anykščių regioniniame parke buvo tvarkomos 4 atskiros teritorijos, akcijoje dalyvavo ir Anykščių savivaldybės darbuotojai. Pasirodo, meras Kęstutis Tubis ir administracijos direktorius Audronius Gališanka moka sutartinai dirbti, kaip užfiksuota savivaldybės nuotraukose, ne tik administracinį, bet fizinį darbą.

„World Cleanup Day“ yra didžiausia pilietinė akcija istorijoje, kurioje net 5 proc. planetos gyventojų susitelkė aktyviai veikti ir spręsti aplinkosaugines problemas. Ši akcija skirta ne tik gražinti aplinką, gerai praleisti laiką gamtoje, sustiprinti tarpusavio ryšius, komandinę dvasią, bet ir skatinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą.  Renginį koordinavo  Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

O kas nesudalyvavote šiandien, nenusiminkite, kitų metų (2019 m.) pavasarį taip pat vyks ir tradicinė „Darom“ gamtosaugos akcija.

ŠILELIS

10 komentarų

 1. Panevėžio prostitutė

  Koks pilvotas meras:-P

 2. tai ir Leniną rąsto vidury dapieškit

 3. Pavasarį talką bus po rinkimų. Garantuoju šitų dviejų klaunų talkoje nebematysime. Kam tampytis , jei tavęs nemyli niekas?

  • Gerbimas, Radži

   Ilgasis klaunas labai paslaugus. Po rinkimų vėl lankstusis ir tikrosios būti skyriaus vedėju, seniūnų ar pn. Temps žabus už du

 4. Aš tai iš principo nusustatęs prieš visokias pilietines akcijas „Darom“. Šiukšlių rinkimui yra komunalinis ūkis arba bedarbiai, finansuojami per visokias programas. Tegul jie ir dirba. Aš nė vienos šiukšlės nenumetu ten, kur nereikia, tai kodėl už kitus gamtos darkytojus turėčiau dirbti.

 5. Viskas gerai, bet dar butu geriau, jeigu nupjautu 3 medzius, baigiancius izgriuti einancius takeliu link paliuniu, atsisukus nuo buvusios medziotoju draugijos is Jablonskio gtv. Cia patiesumai eina ir mokiniai, dirbantieji nuo gelezinkelio tilto, vaziuoja ir dviraciais.Iki nelaimes netoli, medziai vetros nulauzti, laikosi pakibe tik ant saku!

 6. juokasx ima,miska tvarke,sakeles nesiojo,butu kur nors siuksles surinke,bet kurgi ponai eis siuksliu rinkti,rankytes teptis.sakeles geriau panesiosim,pasireklamuosim…cha cha cha:))))))))

 7. Mikė melagėlis

  Senas komunistas Tubis atsiminė lenininę talką. Nostalgija.

 8. Cirkas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.