Anykščiuose prigręžęs skylių, sieks mero posto Kupiškyje

Anykščiuose liberalų valdymo metu aktyviai statybose besidarbavęs verslininkas, liberalas Povilas Gurklys metė ne tik statybas ant Šeimyniškėlių piliakalnio, kur dėl netinkamų darbų turėjo išmontuoti pamatus, bet ir partiją ir į Kupiškio politinę arena žada žengti kaip nepriklausomas kandidatas.

Kupiškėnas verslininkas Povilas Gurklys, www.temainfo.lt paklaustas, ar tiesa, kad planuoja balotiruotis į rajono Tarybą bei mero postą, atsakė teigiamai, bet kalbėjo neketinąs kandidatuoti jokios partijos sąraše.

„Planuose – kurti komitetą, kurių nariai nėra susisaistę su jokia partija, – sakė statybų verslą plėtojantis UAB „Povilo Gurklio firma“ direktorius.

P. Gurklys buvo pirmas Kupiškio rajono vadovas, tuomet vadintas valdytoju. Priklausęs Lietuvos valstiečių partijai, vėliau – Lietuvos krikščionims demokratams, 2011 m. jis subūrė Nepartinių ir nepriklausomų koaliciją. Gali būti ir taip, kad P. Gurklys mero rinkimuose dalyvaus kaip savarankiškas politinės kampanijos dalyvis“, – apie politiką rašo temainfo.lt.

2015 rinkimuose į savivaldą P. Gurklys Kupiškyje dalyvavo su Liberalų sąjūdžiu, o po liberalų pergalės Anykščiuose mūsų rajone laimėjo kelis rangos konkursus, didžiausias iš jų – medinės pilies statyba ant Šeimyniškėlių piliakalnio.

P. Gurklio firma šį konkursą laimėjo pasiūliusi gerokai mažesnę kainą nei numatyta. 2017 m žiemą paaiškėjo, kad ekspertai nustatė, kad šios įmonės įrengti pamatai gali neatlaikyti pilies konstrukcijos. Anykščių savivaldybė nutraukė pilies statybų sutartį, o UAB „Povilo Gurklio firma“ išmontavo 66 sugręžtus pamatus.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Iš tiesų !

    Teisingai! Viską reikia ant Anykščių išbandyti. Ne ant Kupiškio. Ten tada galima eiti į merus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.