Anykščiuose pagerintas rajono krepšinio maratono rekordas

Anykščių miesto šventės metu buvo pagerintas rajono krepšinio maratono rekordas.

Sporto entuziastai krepšinį „Nykščio namų“ arenoje bei miesto parko aikštelėje žaidė net 26 valandas ir taip pateko į istorijos metraščius.Ilgiau nei parą trukusiame susitikime rezultatu 1919:1895 „Anykštėnai“ įveikė „Svečius“.

 „Džiaugiamės, kad net dviem valandomis buvo pagerintas anksčiau gyvavęs rekordas ir ilgo maratono metu pavyko išvengti traumų.

Norėjau padėkoti visiems gausiems dalyviams – ne tik mūsų krašto krepšininkams, treneriams, jų auklėtiniams, tėveliams, kurie pademonstravo savo atžaloms, kaip reikia žaisti aikštėje, bet ir svečiams iš Vilniaus, Kauno, Kupiškio, Molėtų, Šiaulių, Kėdainių, Ukmergės, Panevėžio.

Oranžinį kamuolį į rankas taip pat pastvėrė ir politikai, Lietuvos kariuomenės karo policijos Vilniaus, Kauno, Šiaulių įgulų atstovai.

Dėkojame ir gausiems maratono pagalbininkams – Kupiškio sporto centrui, Klaidui Miciūnui, Dianai Balužytei, Gaudvinui Šniaukštui, kuris ne tik prisidėjo prie organizavimo, bet ir ilgai rungtyniavo aikštėje, taip pat ir Gintautui Kovalenkai, kurį pasveikinome su 60–ties metų jubiliejumi bei įteikėme atminimo dovaną“, – sakė Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Sporto šventės metu anykštėnai galėjo dalyvauti ir bačkos kėlimo varžybose, kuriose triumfavo AKKSC auklėtinis Matas Puodžiūnas, 40 kilogramų sveriančią statinę į viršų iškėlęs 20 kartų.

Sportininkai išmėgino jėgas ir sunkumų nešimo, šachmatų, SkiErg ir tarptautinėse šaškių varžybose.

8 komentarai

 1. Kai kiti stovėjo palapinėse, kaišiojo skrajutes- Sargūnas ginė Anykščių garbę aikštelėje.

  • Tai kad ne,

   Rungtynės pradidėjo penktadienį 10.00 ir nuo pat ryto jis žaidė, baigėsi šeštadienį 11.00, tad per mugį tavo minimas su šunioku per mugi pirmyn atgal vaikščiojo, taip į savy dėmėsį traukė.

   • kibu durnas? ni viens nelošė visą maratono, komandos keitėsi !!! maž tu noretum, kad sargunas būtų pasilikis aikštelej kai lošė Traupis? Kavarskas? moterys?

 2. Galėjo pažaisti ir čia

 3. Anykštėnas

  Smagu, kad tokie renginiai vyksta Anykščiuose. Šaunuolis direktorius ir komanda, kuri padėjo tai padaryti. Šaunuolis Mindaugas ir visi kiti kas dalyvavo turnyre, žaidė už Anykščius ir padėjo jiems.

 4. Manau daug veiksmingesnis būdas save parodyti taip, nei su lankstukais palei žmones lakstyti.

 5. O kodėl nebuvo jokių futbolo varžybų , eile metų jos vykdavo , tai vaikams , tai suaugusiems. Ar nebėra kam jų organizuoti.

  • veržlių permainų vadų

   per praeitą kadenciją greituoju būdu subūdavotas stadionas iš rajono biudžeto lėšų, negaunant jokio papildomo valstybės finansavimo nedavė jokių vaisių. Nei kam jis reikalingas, nei kas jame per daug lošia. Retkarčiais susirenka, palaužo kėdes iš neturėjimo ką veikt, tik išlaidos dažnam šienavimui, laistymui. lyginimui ir aeravimui, nu bet viskas mokama iš biudžeta, futbolistų gali ir nebūti. Panašiai daba poliklinika su ligoninė dirba, algas ima, užsirakina ir nieka neinlaidžia vidun.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.