Anykščių senjorai – veiklūs, nuotaikingi, išradingi, muzikalūs, dainingi…

Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro „Senjorų klubas“ senjorai rugsėjo 27 -tąją skubėjo į Anykščių kultūros centrą, kur pilnutėlėje salėje minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Visus nudžiugino Anykščių kultūros centro populiariosios muzikos grupės „Puella“ dovanotas įspūdingas koncertas.

Centro pirmininkė Regina Jacikienė sveikino senjorus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir kvietė stabtelėti bei pagalvoti apie nueitą žmogaus kelią, turtingą patirtimis, gyvenimo žiniomis, branda. Džiaugėsi  gausiai susirinkusias senjorais,  aktyviai įsijungiančių į įvairias veiklas, kurioms vadovauja Nijolė Živatkauskienė. Jūs savo pavyzdžiu rodote, kad bet kokio amžiaus žmogus gali būti svarbus visuomenės narys, o kiekvienas gyvenimo etapas yra dosnus spalvų ir įsimintinų akimirkų.

Tik šį kartą senjorų šventė persipynė su išleistuvinėmis nuotaikomis. Iš  Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro išėjo ilgametė jo įkūrėja ir puoselėtoja bei buvusi pirmininkė Elvyra Lasskaja. Sveikindami ją visi dėkojo už ilgametį darbą ir nuoširdų bendravimą. Linkėjo sveikatos, sėkmės ir nepamiršti Anykščių krašto.

Gausiai susirinkusius, šventiškai pasipuošusius ir pakiliai nusiteikusius  senjorus sveikino  meras Kęstutis Tubis. „Ši diena – tai puiki proga pasidžiaugti, kad esame kartu. Ji primena, jog kiekvienas žmogus, nepaisant amžiaus, yra brangus ir reikalingas. Jūsų gyvenimo išmintis ir patirtis – tai neišsenkantis vertybių šaltinis“, – kalbėjo meras ir ragino  senjorus neliūdėti, nebūti pasyviais, bendrauti ir džiaugtis, linkėjo, kad užtektų laiko knygoms, susitikimams su draugais bei įvairioms veikloms.

Prie mero linkėjimų prisidėjo ir Anykščių rajono savivaldybės Socialinės parmos skyriaus vedėjos  pavaduotoja Vaida Turauskienė,  linkėdama sveikatos bei  aktyviai dalyvauti  jau 12 metų Anykščių savivaldybės finansuojamame projekto „Senjorų klubas“ veiklose.

Seimo nario Tomo Tomilino vardu senjorus sveikino jo padėjėja Regina Patalauskienė, linkėdama senjorams energijos būti aktyviems ir tikindama, kad tik veiklos visus jungia ir skatina būti bendruomeniškais.

Po sveikinimų  senjorai ir svečiai buvo  pakviesti susėsti prie bendro stalo. Prie kavos nuotaikingoje ir  svetingoje aplinkoje senjorai padainavo daugybę dainų. Muzika senjorus pakvietė šokiui. Senjorai aktyviai dalyvavo ir įvairiuose žaidimuose. Šventė buvo labai smagi, joje nestigo nuoširdumo ir jaukumo. Visi džiaugėsi bendryste.

Renginio pabaigoje pirmininkė R. Jacikienė dėkojo šventės rėmėjams. Nuoširdų ačiū tarė AKC direktorei Dijanai Petrokaitei už šventei suteiktą salę, bei nuostabiajai šio puikaus šventinio renginio  vedėjai Reginai Stumburienei bei Jonui Janišiui,  įmonės Ažuožerių sodai vadovui, Juozui Petraičiui, įmonės Anykščių vaismedžiai vadovui, Audriui Juškai, Audriaus Juškos ūkis vadovui bei „Puella“  vadovei Rūtai Aglinskienei, fotografui Alfredui Motiejūnui bei muzikos didžėjui Vidmantui Mikalajūnui.

3 komentarai

  1. Ačiū organizatoriams, senai turėjome tokią gražią šventę. Ačiū naujai pirmininkei, linkima jai sėkmės.

  2. Be pigu jiems, pensininkai sveikatos daugiau turi nei jaunimas . Geras jiem gyvenimas, chemija nesinuodijo, teršalais ir co2 nekvėpavo, chemijos su maistu nevalge o ir pensijos didesnės nei atlyginimau!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.