Anykščių seniūnijoje apšvarintas butas ir sodyba

Prieš šventes pasidarbavo ilgapirščiai.

Gruodžio 24 dieną, apie 10.00 valandą, moteris pastebėjo, kad Anykščių seniūnijos Šepetiškio kaime, įsibrovus į jai priklausantį butą, pavogtas dviratis ir kiti daiktai. Padaryta 285 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Gruodžio 24 dieną, apie 13.00 valandą, vyras pastebėjo, kad Anykščių seniūnijos Šeimyniškėlių kaime, įsibrauta į jam priklausantį įrenginėjamą namą ir iš vidaus pavogti įvairūs įrankiai. Padaryta 2 910 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2 komentarai

  1. Karamba Bliamba ! :)

    Jei būstas buvo nešvarus ir jį kažkas apšvarino, tai reikia tik padėkoti, a ne? O bešvarinant kartais neapvogė? Ne? 🙂 🙂

  2. Kai Anykščių raj. neteisėtai būvo iškirsta 26ha. miško, buvome apšvarinti mes visi, Lietuvos gyventojai. Iškviesti policininkai ir aplinkos apsaugos darbuotojai tik pasijuoke. Dokumetai nebūvo surašyti, visviena miško jau negražinsi. O kai buvo kreiptasi į policiją dėl įtartino automobilio vairuotojo, kuris šmirinėjo po kaimynines sodybas, gavau atsakymą, kad pagal automobilio numerį informaciją neteikiama. Pagauti nusikaltelius niekada nepavyks su policijos pagalba. Įsitikinau kad mūsų saugumas tik mūsų pačių rankose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.