Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija „Mes“ (jaunimo grupė) „šturmuoja“ konkursus

Kovo 16 d. Švenčionyse vyko Respublikinio meninio skaitovų konkurso zoninis turas. Konkurse dalyvavo skaitovai iš 11 Lietuvos miestų, kurie varžėsi 5 – 8 klasių ir 9 – 12 klasių pavienių skaitovų grupėse. Taip pat abiejų amžių grupės pristatė ir menines, poetines  kompozicijas.
Pirmojo laipsnio diplomą ir kelialapį į Respublikinį, baigiamąjį turą iškovojo Anykščių kultūros centro, Troškūnų teatro studijos „Mes“ skaitovų grupė (Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos mokiniai). Skaitovai pristatė meninę kompoziciją „Iš bobų ir diedų gyvenimo“, pagal lietuvių tautosaką ir Jono Basanavičiaus kūrybą.
Balandžio 12 – 13 dienomis baigiamasis, Respublikinis  turas vyks Jono Biliūno gimnazijoje Anykščiuose. Troškūniečiai ketvirtą kartą bandys įrodyti, kad jie yra stipriausi  šalies skaitovai.
Teatro studijos „Mes“ narys, dvyliktokas Aurimas Bareikis kovo 20 dieną atstovavo Anykščių rajoną ir dalyvavo Respublikinio dainuojamosios poezijos konkurso zoniniame ture Utenoje. Aurimas pripažintas geriausiu dainuojamosios poezijos atlikėju zoniniame ture ir iškovojo teisę balandžio mėnesį dalyvauti Respublikiniame dainuojamosios poezijos konkurse, kuris vyks Vilniaus Švento Kristoforo gimnazijoje.
Konkursams dalyvius ruošė režisierė Jolanta Pupkienė.

ŠILELIS

 

7 komentarai

 1. Kraštietis

  Šaunuolė Jolanta,šaunuoliai vaikai!!!!Sveikinu ir džiaugiuosi,didžiuojuosi kad esu anykščių krašto gyventojas,kur tiek talentingų vadovų,vaikų ir t.t.Sėkmės visiems kūribingiems žmonėms ir jų vadovaujamiems kolektyvams.Būkit darbštūs,sėkmingi ir laimingi.Eikit į priekį,visų nepasitenkinusiųjų pykčiui!!!!!!SĖKMĖS!!!!!!!

 2. manau, kad tik begalinio triūso ir meilės vaikams dėka, galima pasiekti tokius rezultatus, nuširdžiausios sėkmės darbuose

 3. „Mano mokytoja – sveikinimai už begalinę toleranciją, pagarbą, žinias“.Vaikai visa tai įvertins tik po kokių 10 metų, dėja toks gyvenimas.Džiugu girdėti ,nepasiduokite.

 4. Trys bernai nerealūs. Kaip sakoma, kur mesi , ten žibės.

 5. Anykščiai

  Mielas jaunime, puikiai garsinate Anykščių kraštą.Sėkmės jums tolimesniamee gyvenimo kelyje.

 6. Sveikinimai

  Su Tarptautine teatro diena, mažieji teatro mylėtojai

 7. Be žodžių… Tik kalba širdis…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.