Anykščių KKSC-„Elmis“ baigė sezoną

Kovo 25 dieną vyko trečioji Regionų krepšinio lygos (RKL) aštuntfinalio dvikova, kurioje susigrūmė Anykščių KKSC-„Elmio“ ir Radviliškio „Radviliškio-ŠSPC“ komandos.
B diviziono aštuntfinalio dvikovoje radviliškiečiai ir anykštėnai buvo pasidalinę po pergalę. „Radviliškio-ŠSPC“ savo aikštėje rezultatu 88:66 nugalėjo Anykščių KKSC-„Elmio“ komandą., o kovo 23 dieną anykštėnai varžovus iš Radviliškio nugalėjo rezultatu 60:52 ir išlygino seriją.
Kovo 25 dieną Radviliškyje vyko trečiosios rungtynės . Anykštėnai buvo priversti pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą rezultatu 72:61. Anykštėnai gerai sužaidė 3 kėlinius, pirmąjį net laimėjo 10 taškų, tačiau lemiamas buvo paskutinis kėlinys, per kurį anykštėnai tepelnė 8 taškus, o jų priešininkai 17. Anykštėnams Tautvydas Jodelis pelnė 22 taškus, Žygimantas Žiukas 12, o Donatas Radžiūnas 10 taškų. .
Radviliškiečiai laimėjo seriją ir iškopė į ketvirtfinalį. Anykščių KKSC-„Elmis“ baigė sezoną, bet šiemet džiugino žiūrovus ir žaidimu, ir pergalėmis. O Anykščių KKSC-„Elmio“ komandos namų rungtynės buvo vienos iš didžiausiu lankomumu galinčių pasigirti RKL lygoje.
ŠILELIS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.