Anykščiai gieda himną (video)

Šventė tęsėsi ir vakare, Nuo 20 valandos Anykščių A. Baranausko aikštėje prie Anykščių kultūros centro vyko muzikinės grupės „Išjunk šviesą“ (Vilnius) koncertas .
Kartu su viso pasaulio lietuviais anykštėnai 21 valandą dalyvavo pilietinėje akcijoje „Tautiška giesmė aplink pasaulį“. Žmonių į šią jau 10 kartą vykstančią akciją susirinko nemažai. Kaip sekėsi giedoti – vaizdo įraše.
NYKŠČIAI

13 komentarų

 1. Galima muzikantams ir geriau sudainuot 🙂

 2. Jei ką, tai

  himną ne dainuoja, bet gieda

 3. Keistai anykštėnai tylėjo ,o tie dainavo tai lyg ir negiedojo anyštėnai.

 4. nebesuprantu gal

  daug kartų buvo rašoma,kad Anykščiai nemokame švęsti. Apie šią grupę nėra ką ir diskutuoti.Gerai,kad žodžius pakeitė apie gėrimą.

 5. Negiedojusi

  Klaikesnio (nusi)giedojimo nesu Anykščiuose girdėjusi. Atsiprašau už neigiamą vertinimą, bet šiuo atveju nereikia net turėti muzikinį supratimą, kad girdėtum nepataikymą. Pigus vestuvinis ansamblis. Negiedojau, nes taip prastai giedot nemoku.

 6. Troškūnuose daug gražiau giedojo

 7. Vien muzikologai aplink po velnių. Pati idėja gera ir buvo išpildyta,o jei ir gavosi ne visai tobulai tai,atsiprašau.

 8. Daiva G. - Anykščiai

  Labai baisu, o dar baisiau, kad praleistas visas himno posmas.Kokiam organizatoriui kilo mintis pakviesti tokiai garbingai progai tokius atlikėjus.Gal galiu paklausti, kas čia darosi.

 9. Nu jo himną į savo repertuarą įterpė lyg tarp kitko. Organizatoriam turėtu būti gėda

 10. Buvo baisiau nei baisu. Ne davatka, bet žegnotis norėjosi. Nei į taktą pataiko, nei žodžių moka ir dar sutrumpino. Verkti norėjosi ką padarė su mūsų himnu. GĖDA!!!! P. S. Neberodykit to baisaus įrašo.

 11. O tas žmogelis su tautiniais?Amžinai apsijuokia ,tiek su pasisakymais,tiek giedodamas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.