Anapilin iškeliavo Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorius Jonas Čepulis

Jonas Čepulis Panevėžyje įsikūrusio Juozo Miltinio dramos teatro aktoriumi buvo nuo 2010-ųjų. 

1994–2001 m. mokėsi Burbiškio pagrindinėje mokykloje, 2001–2006 m. baigė Anykščių Antano Vienuolio vidurinę mokyklą. Mokykliniais metais, skatinamas teatro mokytojo Vytauto Germanavičiaus, dalyvavo vaidybos mėgėjų veikloje ir moksleivių raiškiojo skaitymo konkursuose. Kaip vienas geriausių abiturientų, 2006 m. jis buvo apdovanotas Antano Bulotos premija.

J. Čepulis 2006–2010 m. studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, baigė vaidybos studijų programą ir įgijo aktoriaus išsilavinimą.

Nuo 2010 m. iki gyvenimo pabaigos J. Čepulis dirbo Panevėžyje Juozo Miltinio dramos teatro aktoriumi.

Panevėžio scenoje J. Čepulis sukūrė apie 30 vaidmenų įvairaus žanro spektakliuose.  J. Čepulis atliko pagrindinį Mindaugo vaidmenį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmų šiuolaikinio teatro spektaklyje pagal Justino Marcinkevičiaus dramą „Mindaugas“.  Už vaidmenį spektaklyje „Irano konferencija“ XI Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje jam atiteko D. Tamulevičiūtės giminių įsteigtas prizas. 

36-erių metų aktorius Jonas Čepulis mirė rugpjūčio 19 d. Panevėžyje.

10 komentarų

 1. Krikščioniškas klausimiukas

  Mirė žmogus nuo ko? Kokia liga sugraužė? Sprendžiant iš to, kad „Anykštoje“ komentarai užblokuoti, įtariu kad dar vienas „muiluotos virvės“ ordino riteris? Ar ne? Kas galite pasakyti?

  • Lietuviai nuo gilios senovės pagarbiai elgėsi su savo mirusiaisiais. Tik prievarta primestos krikščionybės laikais žmonės buvo pradėti skirstyti į „blogus“ ir „gerus“ mirusiuosius, laidojami už kapinių tvorų, smerkiami iš paauksuotų bažnyčios sakyklų ir t.t. Niekindamas velionį Joną, pats sau užsikabinai supuvusios sielos ir smirdančio liežuvio ordiną. Ar dėl to esi laimingas?

  • labai geras mano draugas buvo, jokios “muiluotos virvės“ riteris, sirgo, mačiau kalbėjau su juo prieš mirtį

 2. Zosė de la' Antosė :)

  Nuo 1994 iki 2001 mokėsi Burbiškio pradinėje mokykloje? Net 7 metus pradinėje? Tikrai nesuklydote?

 3. ne pradinėje, o pagrindinėje, užsidėk akinius, jei nematai

 4. gal akinius užsidėk jeigu nedamatai

 5. Jonai, lengvos Tau kelionės pas amžinąjį viešpatį Praamžių…

 6. Trūks Tavęs Jonai Burbišky ir aišku scenoje, nemažai laiko praleidom kartu…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.