Akcija „DAROM 2018“ Anykščiuose

Anykščių rajono savivaldybė, kaip ir kasmet, balandžio mėnesį kviečia prisijungti prie mus supančios aplinkos švarinimo akcijų.

Prabėgus dešimčiai metų nuo pirmosios akcijos „Darom“ yra kuo pasidžiaugti – užterštų teritorijų žymiai sumažėjo, o žmonių sąmoningumas smarkiai ūgtelėjo, tačiau net ir šiandien turime ką tvarkyti. Tad kviečiame visus neabejingus mus supančiai aplinkai prisijungti ir dalyvauti jau 11-ojoje akcijoje „Darom 2018“ .

Šiemet „Darom“ akcija atkreipia gyventojų dėmesį į baterijas. Jos yra pavojingos atliekos, kuriose yra aplinkai ir žmogui pavojingų sunkiųjų metalų bei kitų medžiagų. Akcijos metu gyventojai galės sudėti baterijas į specialius „Darom“ taškuose esančius maišus – taip jos bus saugiai utilizuojamos.

Anykščių mieste akcijai „Darom 2018“ balandžio 21 d. 10.00 val. kviečiama rinktis: Pušyno seniūnaitija – Pušyno ir J. Basanavičiaus gatvių kryžkelėje, Ramybės seniūnaitija – prie parduotuvės „Žiburys“, Centro seniūnaitija – prie paminklo Laisvei, Janydžių seniūnaitija – prie Anykščių miesto (J. Biliūno gatvėje) kapinių esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, Ažupiečių seniūnaitija – prie Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. (Anykščių miesto akcijos „Darom 2018“ tvarkytinų vietų sąrašas).

Detalesnė informacija apie Anykščių rajone tvarkytinus taškus bei akcijos susirinkimo vietas pateikta čia (Anykščių rajono akcijos „Darom 2018“ tvarkytinų vietų sąrašas).

Šiais metais akcijos metu Anykščių mieste planuojama sutvarkyti 10 teritorijų, Anykščių seniūnijose – net 36.

 

Parengta pagal akcijos „Darom 2018“ organizatorių informaciją

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.