14-metį ant stulpo nukrėtė elektros srovė

Nelaimė Kavarske, apdegė nepilnametis.

Policija informuoja, jog šeštadienį, apie 22.30 valandą, į Panevėžio ligoninę iš Kavarsko miestelio pristatytas ir dėl viso kūno nudegimų paguldytas 2009 metais gimęs nepilnametis, kuris, įlipęs į aukštos įtampos elektros metalinį stulpą, palietė elektros laidą ir po elektros iškrovos nukrito ant žemės.

Surinkta medžiaga pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl sveikatos sutrikdymo, nelaimės aplinkybės nustatinėjamos.

2 komentarai

  1. Ko ten lipt i ta stulpa

  2. Jis kitoks

    Čia ir turėtų pasistoti rimtas klausimas prieš jaunimo užimtumo organizacijas, deklaruojančias apie darbą su jaunimu rajono savivaldybėje, apie jų įvaizdžiui ir prabangai išlaikyti skirtus biudžeto pinigus rajono politikų sprendimu. Apie vaikų teisių tarnybos ir seniūnijos veiklą/ar neveikimą dėl pauglių užimtumo ir prevencinės veiklos rizikų mažinimui.
    Puikiai prisimename, kap Anykščių mieste buvo ne kartą užfiksuoti paaugliai miesto centre esančių apleistų pastatų stogų teritorijoje pavojaingai ir be AJK suaugusių savanorių priežiūros eksriamaliai “pramogaujantys“.
    Taigi, matome kaip politikai suskumba pasireklamuoti apie moksleivių užimtumo ir įdarbinimo programą patvirtintą , deja tik rankų pirštų skaičiui tenkančių vietų skiriama viso rajono apimtimi. O kaip kitiems ir atokiau nuo rajono centro gyvenatiems save išreikšti ir parodyti gabumus?! KUR TA DIDŽIOJI SOCIALINĖ IR JAUNIMO UŽIMTUMO POLITIKA, KURIAI ADMINISTRUOTI TIEK LĖŠŲ SUVALGOMA?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.