Visai rimtai. Mirtis alyvose

Štai kaip atrodo ilgai lauktas mūsų valstybės valdančiųjų gelbėjimo planas Lietuvai – kelti dar ir 2023 metais kainas dujoms ir elektrai 80 procentų…

Liberalų ir konservatorių vyriausybė aiškiai nusiteikusi sunaikinti likusį verslą arba jį padaryti visiškai priklausomą nuo valstybės dotacijų, o gyventojus priversti miškuose rinkti šakas. Klausimas tik toks, ar yra apiplėšimo ribos?

Linas BITVINSKAS 

17 komentarų

 1. Ar Nyksciai yra naujienu portalas ar paprasto internauto blog’as, kai skelbiamos tokios „naujienos“? Ar straipsnio autorius be konstruktyvios kritikos, turi ka nors savo pasiulyti? Kokia yra valstieciu partijos programa sutramdant energetine kryze?

 2. Kas mokino Bitvinską matematikos? Du kartus keliant po 40 proc. gaunasi 80 proc.? Ko stebėtis, kad mokiniai nesugeba išlaikyti matematikos egzaminų, kai redaktoriai demonstruoja savo nemokšiškumą.

  • kad du kartus keliqant po 40 procentų bendras pakilimas yra 96 procentai nuo pradinės kainos

   • Kaima babela Vanda

    Nors baigus tik pinkes klases makyklai , šitu algaritmu ir aš moku suskaičiot:
    100€+40%=140€+40%=196€ (t.y. 96% nuo 100 €). Taigi pagal mana gautu sąskaitu už elektru per rugpjūče mėn. iš ’’garantine tekėja’’ buvo po 1 €/kwh, tai kitais metais bus 2€/kwh.
    Matematika aiški – parafino ir vaško žvakės brangs !

 3. Labai protingas mafijozų algoritmas kaip pavogti iš LR 1,3 milijardo €, per šalies gyventojus !
  Pakeli kaina elektrai (labai patogu – nes karas Ukrainoje) ….žmonėms išmokamas 1,3 milijardo iš Valstybės iždo kompensacijų pavidalu, o jie tą 1,3 milijardo €, perveda ’’nepriklausomiems mafijinėms struktūroms (elektros tiekėjams)’’ ir sukurtai pinigų plovimo mašinai NordPool .
  Viskas oficialu, niekas nekaltas ir neatsakingas – toks algoritmas !
  O vietinėms ’’avims’’ ir toliau skleidžiama propaganda su lietuvišku prieskoniu, kaip čia mus puola, ir kaip reikia aukoti karui !

 4. Ką siūlai? Rimtai – ką siūlai?

 5. Matematikos pamokėlė.Dabar už elektrą mokame 0,24 euro. Pabranginus 40 % bus 0,336 eurai, nuo liepos pabranginus dar 40 %, bus 0,570 euro už kWh. Dabar taisyklė. Norint apskaičiuoti procentą reikia skaičių 0,24 dauginti iš
  procento 40 ir dalinti iš 100.
  Pratybos .Pensija 400 eurų, 2023 m padidins 9 %. Kiek padidės pensija?
  400 x 9 : 100 = 36 eurais.

 6. Ačiū Marijona

  Šaunuolė. Blogai, kai nemokantys skaičiuoti pradeda rašyti straipsnius.

 7. Dar didesnis klausimas

  Gal gali Leonas Alesionka (Karamba Bliamba, eilėraščių rašytojas) paaiškinti kodėl dvasingoji Rusija paleido karo belaisvius Azovo nacius?

 8. Pokolkas uz elektra moku 0,16 or ka

 9. LR Seimo narys

  Elektros kainos gazdino ir mus !
  Bet mes priėmėme sprendimą – pasikėlėm sau atlyginimus dvigubai !
  Tokia gera proga – reikia išnaudot !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.